YENİ BİR YAZICI ALMAK İSTİYORUM TAVSİYELERİNİZ..

Kodla Büyü

esilasoul

Aktif Üye
hp üzerinde yoğunlaşıyorum sizlerin tavsiye edebilecekelriniz varmı?? kullanıpta memnun kaldığınız önerebileceğiniz yazıcı markası ve modeli isimlerini paylaşırsanız sevinirim.. birde fortokopili,tarayacılı yani heps, bir arada kullanan varmı?? tavsiye edermisiniz.. teşekklürler

arkadaşım benden tavsiyem brother hl2040. Bizim okulda var toner dolumu o kadar basit ki. tavsiye edebileceğim bir makina

bitmeyen kartuş denen birşey çıktı. tabii bitmeyen kelimesi bir pazarlama taktiği ama,

kartuş dolumu dışarıdan yapılıyor

okula aldık bir tane. profesyonel fotoğraf basımı için uygun değil ama ucuzluk için en uygun olanı.

bir araştırın derim.

HP Deskjet 2060 Avantajlı Çok Fonksiyonlu Yazıcı kartuşu en ucuz doldurma ile uğraşmayın..

esilasoul' Alıntı:
hp üzerinde yoğunlaşıyorum sizlerin tavsiye edebilecekelriniz varmı?? kullanıpta memnun kaldığınız önerebileceğiniz yazıcı markası ve modeli isimlerini paylaşırsanız sevinirim.. birde fortokopili,tarayacılı yani heps, bir arada kullanan varmı?? tavsiye edermisiniz.. teşekklürler
evimde iki tane HP çok fonksiyonlu yazıcım var. kartuşlarını kendim doldurarak kullanıyorum. memnunum. eğer yazıcım olmasaydı canon bitmeyen kartuşlu yazıcı alırdım. sınıfımda bundan kullanıyorum. harika.

Geri