[ YENİ-2023 NİSAN ] Vestel Faz 1 ve Faz2 Kurumsal İmaj Windows 11 BUILT 22621.1485- UEFI VERSİYON 1-2-3-4

Kodla Büyü

Kurumsal imaj için eklenen programlar yeterli mi? Varsayılan duvarkağıdını beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    81
hocam format sonrası ses çalışmıyor tahta da bu sorunu nasıl düzeltebilirim
Amd ekran kartı sürücüsünü kaldır, yeniden başlat, windows update yap
Yada bunu kurun. Zaten konu içeriğine yazmıştım
Ses çıkışı ile ilgili sorun yaşayanlar lütfen ekte verdim ekran kartı sürücüsünü kurunuz

İndir gfx win 101 3790 101 2114 exe

Dosyayı indir gfx win 101 3790 101 2114 exe
dosya.co

Ayrıca okul açılmadan 1 hafta önce en güncel sorunsuz sürümü yayınlayacağım. İşleri daha çok kolaylaştırmayı düşünüyorum. Admin kullanıcı parolasız olacak bu kez

Son düzenleme:
Amd ekran kartı sürücüsünü kaldır, yeniden başlat, windows update yap
Yada bunu kurun. Zaten konu içeriğine yazmıştım
Ses çıkışı ile ilgili sorun yaşayanlar lütfen ekte verdim ekran kartı sürücüsünü kurunuz

İndir gfx win 101 3790 101 2114 exe

Dosyayı indir gfx win 101 3790 101 2114 exe
dosya.co

Ayrıca okul açılmadan 1 hafta önce en güncel sorunsuz sürümü yayınlayacağım. İşleri daha çok kolaylaştırmayı düşünüyorum. Admin kullanıcı parolasız olacak bu kez
bu dosyayı indirip kurmayı denedim fakat yüklenecek sürücü bulunamadı diyor birde ilk dediğinizi deneyeyim

IMG_6084.jpeg

%100 sorunsuz dokunmatik uyumlu imajımız yakında gelecektir

Hocam biraz daha erken paylaşabilirseniz süper olur. Bizim okulda BTR bulunmuyor. İdareciler olarak kuracağız. Fırsat varken yazın kurarız iyi olur. Tabi müsait olursanız. Kolay gelsin.

gglemas Hocam öncelikle eline emeğine sağlık. Tüm forumu okudum yukarıda admin şifresi paylaşılmış. Son sayfalarda şifre istenmiş sizde gönderdim yazmışsınız. Şifre değişikliği oldu ise ayseksr19@gmail.com adresine admin şifresini gönderebilir misiniz?

Geri