YEGİTEK klüp ek dersi için kendi yazısının uygulanacağının cevabını verdi

Kodla Büyü

runalone

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
merhab arkadaşlar Fatih projesi btr öğretmenlerinin klüp ek dersi konusunda in personel genel müdürlüğünün yazısının mı yoksa yegitekinmi yazısının uygulanacağını sorduğumda. yegitekin 2020 deki yazısı doğrultusunda işlem yapılmasını aktarmıştır.
BTR öğretmenlerine hayırlı olsun

Ekli dosyalar

• btr sosyal klüp cevap.jpg
    btr sosyal klüp cevap.jpg
    111.6 KB · Görüntüleme: 572
merhab arkadaşlar Fatih projesi btr öğretmenlerinin klüp ek dersi konusunda in personel genel müdürlüğünün yazısının mı yoksa yegitekinmi yazısının uygulanacağını sorduğumda. yegitekin 2020 deki yazısı doğrultusunda işlem yapılmasını aktarmıştır.
BTR öğretmenlerine hayırlı olsun
teşekkürler iş bilmez arkadaşlar bu ne diyecek bakalım :)

Okullarda kulüp faaliyeti yapan yok. bir kaç evrak var onlar dolduruluyor. Ek ders alınıyor. BTR olunca ders saati dışında yapılan kulüp çalışmalrında ek ders ödeniyor. Böyle yapıpta alamayan varmıydı. Bu yazıda ınu destekliyor zaten. Kulüpten ücret elan diper branşlar gibi değiliz hala, Onlar ders saati içide dışıda hiçbir şey yapmıyorlar.

Cimer'e yazıp cevabı buradan paylaşan hocama çok teşekkür ederim, ancak yine de sorun çıkaranlar çıkarmaya devam edecektir.

Bizim ile dilekçe yazarken bu Yeğitek'in yazısını koymuştum zaten. İl Milli Eğitim'den gelen cevap: "Yeğitek'in sadece görevlendirme kısmıyla ilgilendiği ve ücret konusunda Personel Genel Müdürlüğü'nün dediği olur. Görüş yazılarında ise en son gelen yazı dikkate alınır.. "dendi.

Yani sorunumuz aslında Yeğitek değil burada.Personel Genel Müdürlüğü ile Yeğitek'in bu konudaki çatışması. Biri kulüp verin diyor, diğeri para vermeyin diyor.

Aslında çözüm çok basit: Bizim Bilgisayar öğretmeni bakan yardımcımız yok mu? Petek AŞKAR. 10 saniyelik telefon görüşmesiyle çözer aslında konuyu. Şu ana kadar bir faydasını görmedik şükür.

Şuan benim bulunduğum ilçede kulubü geçtim personel genel müdürlüğü ücret ödenir demeden BTR iken belleticilik yapamayacağım söylendi.(4 yıldır yapıyorum bir problem yaşamadım şu ana kadar.) Daha önce görüş yazısı istendiğinde cevapları YEĞİTEK yazmış.YEĞİTEK'in cevaplarını ise bulunduğum ilçe kabul etmiyor. Gerçekten iki kurumun çatışmasının sıkıntısını biz çekiyoruz.

Geri