Yedek alıp geri yükleme

Kodla Büyü

Erdadas2010

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar akıllı tahtalardan bir tanesinin yedeğini windows 7 kendi yedeklemesiyle aldım ama diğer bilgisayarlara atmam gerekir ama CD istiyor bunu flash bellekle halledebilirmiyim Windows 7 nin kendi geri yüklemesini kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.

hocam tak usbyi açılışta onarma seçeneklerine gel görüyor otomatik ben yaptım oldu şahsen

hocam tahtaya sen bi klavye tak ve yansıma yani yedek olan flashı tak açılırkende f8e bas. daha sonra ekrana gelen seçeneklerden onar diye bişey gelecek onu seç tam ne yazıyor aklımda değil sonra ise 4-5 seçenek gelecek oradanda disk yansıması seçeneğini seç 20 dakikaya iş tamam.

bişey sorucam da komikk olabilirrr

ben tahtada d ye yedekleme işlemi yaptımm

3 tane dosya oluşturdu

vestel-aio
windowsimagebackup
mediaid.bin

bu 3 dosyayı da almalımıyım???

windowsimagebackup 30 gb

hocam zaten 3 dosyadan biri magedir, diğerleride yüklemek için gerekli sanırım, sen harici hdd ye hepsini at.

elzonur' Alıntı:
hocam tahtaya sen bi klavye tak ve yansıma yani yedek olan flashı tak açılırkende f8e bas. daha sonra ekrana gelen seçeneklerden onar diye bişey gelecek onu seç tam ne yazıyor aklımda değil sonra ise 4-5 seçenek gelecek oradanda disk yansıması seçeneğini seç 20 dakikaya iş tamam.
Teşekkürler..

vestel-aio dvd imagi sanırım 7 gb ve harici diske atarken hata verdi illa dvd sürücü diyor...

Allah Microsofttan razı olsun yaa.. Bugün Win7 ile imaj aldım ve diğer tahtalara kurdum.. Hiçbir ekstra programa gerek kalmadan bütün işi 20 dakikada yapabiliyorsun.. :+1:

Yedek alma işlemini programla yapmadınız mı? Keşke adım adım anlatacak hayırsever bir hocam el atsa :roll:

Geri