YEDİ İLDE MİTİNG COŞKUSU YAŞANDI

Kodla Büyü
İstanbul, İzmir, Adana, Kayseri, Konya, Erzurum ve Samsun’da düzenlenen mitinglerde haksızlıklara “dur” dedik.

Türkiye’nin dört bir köşesinde düzenlenen eylemlerde tek ses olan Türkiye Kamu-Sen çalışanların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Bu kutlu mücadelede, bizimle birlikte olan, hakkın, hukukun ve doğrunun yanında olan herkese selam olsun.

Meydanlara yüreği yetenler iner. Sizler yüreğinizi ortaya koydunuz, emeğinizin karşılığı için buralara geldiniz.

Bu eylem daha güzel yarınlara kavuşmak içindir.

Bu eylem, memurlarımız için yeni bir silkiniş, bir şahlanıştır.

Bu eylem memurları yok sayan, yok etmek için gün sayanlara büyük bir derstir.

YAŞASIN BU EYLEMDE BİZİ YALNIZ BIRAKMAYANLAR!

YAŞASIN TOPLU SÖZLEŞMELİ, GREVLİ SENDİKAL HAK MÜCADELEMİZ!

http://www.turkegitimsen.org.tr/haber_g ... r_id=14349

Hocam Taksim'de olan mitinge katıldım. Açıkcası üzüldüm katılımın az olmasından dolayı... O kadar ile rağmmen bana az gibi geldi katılım.

tebrikler arkadaşlar burda maalesef öyle bişey olmadı umarım işe yarar zannetmiyorum çünkü maalesef karşımızda dediğim dedik asarım keserim ben ne dersem o olur zihniyeti var

eyolcu' Alıntı:
Hocam Taksim'de olan mitinge katıldım. Açıkcası üzüldüm katılımın az olmasından dolayı... O kadar ile rağmmen bana az gibi geldi katılım.

Eylem olmayınca sendikaların sesi çıkmıyor diyoruz. Eylem olunca da çoğunun bir bahanesi oluyor. Kendi tercihleridir ama insanın kendi hakkını aramaya yanaşmaması düşündürücü. Kayseri' ye başka şehirden gittik ama Kayseri'den katılım, dışarıdan gelenlere göre daha azdı. :shock:
Sendikaların da katılım az olsa bile daha sık ve daha etkili eylemler yapması, yılmaması, üyelerinin direncini kırmaması lazım.

Geri