YEĞİTEK de Yaprak Dökümü...

Kodla Büyü
Gözünü sevdiğimin Finlandiyası.1970'den beri eğitim politikasını değiştirmediler.Herkese eşit ve ücretsiz eğitim.Eğitimden kar elde etmek bu ülkede yasal suç sayılır.Okulların iğne makası dahi komple devlet tarafından karşılanır.Bu ülkede bir bilgisayar şirketinde bedava çalışmak isterdim.

yeğitek 36 öğretmenin görevlendirmesi iptal edildi.
sebepte pararlel olayıymış. way arkadaş ne paralelmiş :S

ayrıca necdet hoca bötecilere fena kızmış geçmiş tweetlere baktımda bir haber yüzünden hepimizi silmiş. İnşallah kızgınlığı geçmiştir.

evrim0626' Alıntı:
ayrıca necdet hoca bötecilere fena kızmış geçmiş tweetlere baktımda bir haber yüzünden hepimizi silmiş. İnşallah kızgınlığı geçmiştir.
Hocam üzülmemiz mi gerekiyor bizi silmiş diye. Silmişse silmiş bunca yıldır görende yeğitek sayesinde hep el üstünde tutulduk sanacak. Birileri gider birileri gelir belki bizim için daha hayırlı olur bilemeyiz!

hocam ben yararı yada zararı oldu demek istemedim. sadece eğitimlerde tanıştığım bir hocam ve birikimli değerli bir hocam olduğunu düşünüyorum. F@tih eğitmeni olarak benim gördüğüm önceliğin bötecilere verilmesi bile güzel bir olaydır diye düşünüyorum. gelecekte ne olacağını elbet bilemeyiz ama kimseninde zümreye karşı tavır almasını istemem açıkcası.

necdet hocayi görevden mi almışlar.necdet hoca birikimli ve kaliteli biriydi benim gözümde.gittiğim eğitimde tanıdım kendisini ve 1 saniyesini bile boşa geçirmedi.hata yapmış demek devlette çalışanı sevmezler

Necdet hoca gitmemiştir inşallah. Daha geçen hafta eğitimdeydik ve kendisinden eğitim almak gerçekten süperdi...

valla Necdet hoca ve eğitimde tanıdığımız diğer eğitmen arkadaşların hepsinin işine gösterdiği özene ve saygıya şahit olduk... Ben olsam nasılsa karşımdakiler bilgisayar öğretmeni zaten işi biliyorlar der, makaraya sarardım işi ama tebrik etmek lazım sonuna kadar sıkıyorlar :) Adamların işine gösterdiği saygıdan söyleyecek bir şeyimiz de kalmıyordu..

o paralel, bu bilmem neci.. kardeşim işi ehline hak edene liyaketli olana verin de neci olursa olsun diyeceğim ama laf boşa gidecek..

Hayırlısı...

Arkadaşlar gidenleri de tanımam, gelecek olanları da.

Sanırım onlar da beni tanımıyorlardı ki, şimdiye kadar dişime dokunur bir icraatları olmadı.

Vel hasılı kelam: Teğet geçtiler beni, haliyle sonradan siz söyleyince farkedebildim gittiklerini.

Not: Bireysel yazmış gibi görünsem de aslında BÖTE mezunu olarak çevremdeki arkadaşlarım adına genel konuştum.

http://www.ajanskamu.com/haber/fatih-pr ... 49542.html olayın haberi

03 Mart 2014 Pazartesi
Bötecilerin düştüğü son seviye bu demekki yazık. Sorunuzu anlatmak için böyle rezil bir yöntem yerine daha zeka ürünü yöntemler deneseniz. Her yerde hakkınızı savunmuştuk değmezmiş. Sitedekiler siz de biraz araştırıp yayınlasanız bu kadar cahil durumuna düşmeseydiniz. Neyse BÖTE son sınıfa BTR nedir diye ders koyduralım belkiii anlarsınız. Zor ama biz eğiticiyiz işimiz eğitim. Sizin de çook eğitime ihriyacınız var, sizi de eğitiriz.

ajanskamu, kamudanhaber gibi kalitesiz bir siteye benziyor. bilgisayar başında fuzuli zaman geçirmek galiba zekayı düşürüp, muhakeme algısını yok ediyor. malesef tefli olsun böteli olsun böyle zümrelerimiz mevcut. bt rehberliği için eğiticilerle alaksı olmayan haberi nasıl alaka kurup mail attı çok merak içindeyim. asıl suçlu yayınlayan site.

sitenin altındaki yorumlarda fazlası ile böte bölümünü aşağılayıcı. haberi gönderen ile olayı tüm böteye genelleyen ve aşağılamaya çalışan zekayı ben aynı noktada birleştiriyorum. sanki sen var ettin bölümü dedirtiyor insana.

Necdet Bey saygı değer ve birikimli bir insan, elbette emekleri çoktur

Eğer görevden aldılarsa kendisi için hayırlısı olsun elbette,

Meb zaten iyi değildi, yeni gelenlerle de iyi olmayacak bireysel çabalar çözüm üretmekten çok uzak zaten...

ilgili sitedeki haber çok çirkin ve mesnetsiz. hangi branş olursa olsun önemli olan "çalışma". necdet hoca çalışkanlığı ile takdirimi almıştı .

Arkadaşlar,
Yanlış yorum olmaması için açıklama yapmak gerekiyor. Yeğitekte görev yapan arkadaşlarımızın bazılarının görevlendirmesinin iptal olduğu doğrudur. Yöneticilerimiz değerlendirmiş şimdilik çalışmak istemedikleri arkadaşlarımızın görevlendirmesini uzatmamışlardır. Malum bakanlık merkezde öğretmen kadrosu yoktur hepsi geçici görevlendirmedir. Ayrılanlar için zaten aşırı bir mağduriyet sözkonusu olmayıp yine bakanlık merkeze bağlı bir okula geri dönerler. Bu kapsamda birimimizde çalışan arkadaşlarımızdan da ayrılanlar olmuştur. Bizler eğitim birimi olarak diğer arkadaşlarımızla birlikte şu an görevimizin başındayız. Okulda idareci iken de bakanlıkta görev yaparken de her an öğretmen olduğumuzu unutmadık ve birim olarak hiç bir zaman eğitimden sınıf ortamından kopmadık. Sonuçta öğretmeniz ve dönersek yine çok sevdiğim okulda öğretmenliğe döneceğiz. İletişimde bulunduğumuz tüm arkadaşlarımıza da böyle davranmaya çalıştık. Eğitimde beraber bulunduğumuz arkadaşlarımız buna şahittir. Şahsi olarak en büyük temennim FATİH projesinin acilen "Eğitim Projesi" haline gelmesidir. Bilgisiyar öğretmenlerinin bu projede çok önemli bir rolü olduğuna inanan biriyim. Genellememek kaydı ile Bilgisayar öğretmenlerimizin de bu rollerinin farkına varmalarını temenni ediyorum. BÖTE öğretmeni arkadaşlara zaman zaman ifade ettiğimiz kırgınlığımız mağduriyetlerini her platformda ifade etmek adına her konuya alet etmelerinden ve bilmeden kendi camialarına zarar vermelerinden kaynaklanmaktadır. Hepinize saygılar sunarım.

Necdet SARI

( Branşımı soran arkadaşıma : Son mezuniyetim Gazi Elektronik Bilgisayar Öğretmenliği / Elektronik öğretmenliği :))

Son düzenleme:
nsari' Alıntı:
Arkadaşlar,
Maalesef twiitter karakter sayısı az olunca yanlış anlaşılabiliyor. Yanlış yorum olmaması için açıklama yapmak gerekiyor. Yeğitekte görev yapan arkadaşlarımızın bazılarının görevlendirmesinin iptal olduğu doğrudur. Konuyu sadece paralel yapılanma vb. olaylara bağlamamak gerekiyor. Yöneticilerimiz değerlendirmiş şimdilik çalışmak istemedikleri arkadaşlarımızın görevlendirmesini uzatmamışlardır. Malum bakanlık merkezde öğretmen kadrosu yoktur hepsi geçici görevlendirmedir. Ayrılanlar için zaten aşırı bir mağduriyet sözkonusu olmayıp yine bakanlık merkeze bağlı bir okula geri dönerler. Bu kapsamda birimimizde çalışan arkadaşlarımızdan da ayrılanlar olmuştur. Bizler eğitim birimi olarak diğer arkadaşlarımızla birlikte şu an görevimizin başındayız. Okulda idareci iken de bakanlıkta görev yaparken de her an öğretmen olduğumuzu unutmadık ve birim olarak hiç bir zaman eğitimden sınıf ortamından kopmadık. Sonuçta öğretmeniz ve dönersek yine çok sevdiğim okulda öğretmenliğe döneceğiz. İletişimde bulunduğumuz tüm arkadaşlarımıza da böyle davranmaya çalıştık. Eğitimde beraber bulunduğumuz arkadaşlarımız buna şahittir. Şahsi olarak en büyük temennim FATİH projesinin acilen "Eğitim Projesi" haline gelmesidir. Bilgisiyar öğretmenlerinin bu projede çok önemli bir rolü olduğuna inanan biriyim. Genellememek kaydı ile Bilgisayar öğretmenlerimizin de bu rollerinin farkına varmalarını temenni ediyorum. BÖTE öğretmeni arkadaşlara zaman zaman ifade ettiğimiz kırgınlığımız mağduriyetlerini her platformda ifade etmek adına her konuya alet etmelerinden ve bilmeden kendi camialarına zarar vermelerinden kaynaklanmaktadır. Hepinize saygılar sunarım.

Necdet SARI

( Branşımı soran arkadaşıma : Son mezuniyetim Gazi Elektronik Bilgisayar Öğretmenliği / Elektronik öğretmenliği :))

Açıklamanız için teşekkürler. Branşınızı soran bendim çünkü Böteciler benim için bitmiştir diyerek kestirip atmanızdan dolayı duygusal bir bağınzın olmadığını düşündüm ve bunu düşünmemin sebebi de bizimle branşdaş olmadığınız için olmuş olabilir diye düşündüm.

nsari' Alıntı:
Arkadaşlar,
Maalesef twiitter karakter sayısı az olunca yanlış anlaşılabiliyor. Yanlış yorum olmaması için açıklama yapmak gerekiyor. Yeğitekte görev yapan arkadaşlarımızın bazılarının görevlendirmesinin iptal olduğu doğrudur. Konuyu sadece paralel yapılanma vb. olaylara bağlamamak gerekiyor. Yöneticilerimiz değerlendirmiş şimdilik çalışmak istemedikleri arkadaşlarımızın görevlendirmesini uzatmamışlardır. Malum bakanlık merkezde öğretmen kadrosu yoktur hepsi geçici görevlendirmedir. Ayrılanlar için zaten aşırı bir mağduriyet sözkonusu olmayıp yine bakanlık merkeze bağlı bir okula geri dönerler. Bu kapsamda birimimizde çalışan arkadaşlarımızdan da ayrılanlar olmuştur. Bizler eğitim birimi olarak diğer arkadaşlarımızla birlikte şu an görevimizin başındayız. Okulda idareci iken de bakanlıkta görev yaparken de her an öğretmen olduğumuzu unutmadık ve birim olarak hiç bir zaman eğitimden sınıf ortamından kopmadık. Sonuçta öğretmeniz ve dönersek yine çok sevdiğim okulda öğretmenliğe döneceğiz. İletişimde bulunduğumuz tüm arkadaşlarımıza da böyle davranmaya çalıştık. Eğitimde beraber bulunduğumuz arkadaşlarımız buna şahittir. Şahsi olarak en büyük temennim FATİH projesinin acilen "Eğitim Projesi" haline gelmesidir. Bilgisiyar öğretmenlerinin bu projede çok önemli bir rolü olduğuna inanan biriyim. Genellememek kaydı ile Bilgisayar öğretmenlerimizin de bu rollerinin farkına varmalarını temenni ediyorum. BÖTE öğretmeni arkadaşlara zaman zaman ifade ettiğimiz kırgınlığımız mağduriyetlerini her platformda ifade etmek adına her konuya alet etmelerinden ve bilmeden kendi camialarına zarar vermelerinden kaynaklanmaktadır. Hepinize saygılar sunarım.

Necdet SARI

hocam açıklama için teşekkürler...sizi bilen biliyor zaten

nsari' Alıntı:
Arkadaşlar,

Necdet SARI

Hocam siz ve ekibiniz ile çalışmak muhabbetinize bile katılmak güzel....Açıklamanız yerinde olmuş zira sizin ekip dağıldı sandım.

Böteciler candır can hocam illaki bazılarımız farklı düşünüyor olabilir , farklılıkta zenginliktir deyip geçmek lazım çok takmamalı

Geri