yazdırma biriktirici hatası düzeltemiyorum yardım

Kodla Büyü

akan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar müdür yrd. sının bilgisayarında yazdırma biriktiricisi hatası veriyor çıktı alamıyoruz bir sürü ayar yaptım (yazdırma biriktiricisini ototmatik yaptım ,durudurdum,başlattım,-yaazıcıyı yeniden yükledim başka yazıcı taktım bu arada win 7 yüklü vs..)yine olmuyor,sistemi geri yüklüyorum bir iki gün çalışıyor yazıcı sonra outlook dahi çalıştırsam tekrarlıyor hata,outlook başlangıçta çalışıyor zaten çözüm BULAMADIM AYRI MÜDÜR YARDIMCIM TEPEME ÜŞÜŞÜYOR..

Merhaba;

Yazıcınızın ayarlar kısmında doğrudan yazdır seçeneği vardır onu seçip deneyebilirmisiniz. Birde yazıcının güncellemesini deneyebilirsiniz.

Genelde yazıcı kablosu bozuksa bilgisayar yazıcıyı tanımaz ama siz yine de başka bir usb kablosu ile bağlamayı deneyin derim.

Yanılmıyorsam o problem Adobe readerin güncellemesinden sonra ortaya çıkıyor. Ben Adobe Reader ıka.dirip yerine Foxit Reader i kurarak sorunu çözmüştüm.

yesimk06' Alıntı:
Yanılmıyorsam o problem Adobe readerin güncellemesinden sonra ortaya çıkıyor. Ben Adobe Reader ıka.dirip yerine Foxit Reader i kurarak sorunu çözmüştüm.
hocam Foxit Reader kurulu zaten,kabloyu da değiştim malesef düzelmedi.

bi kaç kere karşılaştım daha önce tam hatırlamıyorum ama spoolsv.exe yi kullanan bir virüs var ondan kaynaklıydı muhtemelen müdür yardımcının kullandığı belgelerden birinde virüz var geri yükledikten sonra bi iki gün sonra belgeyi veya programı açınca çalışmaya başlıyor
şunlara bi gözatın
https://www.google.com.tr/search?source ... Q29HoT3ngY

Geri