Yazıcıyı Kuramadım Yardım Lütfen

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar bir velimiz okula 2. el yazıcı özellikli fotokopi makinesi hediye etti. yazıcıyı usb den bağladım. sürücüsünü indirip kurmama rağmen yazdırılamadı hatası veriyor. yardım eder misiniz arkadaşlar. makine rex-rotary mp 1600

Ya hocam biz de yaşadık neler neler yaptım ama olmadı ... Aynı yazıcıyı xp bilgisayarda sıkıntısız kullanıyoruz ama win 7de kullanamadık... Aynı laptop a başka yazıcılar da kurmaya çalıştık yok bana mısın demedi.. Formatladım en son yok Allah yok olmuyor... Sıfır yazıcı alındı sorun çözüldü :roll:

Win 7 uyumlu sürücüsü ile denedik hocam tabiki

değerli hocalarım sistem windows 8.1 32 bit defalarca denememe rağmen olmuyor önerilerinizi bekliyorum

Hocam aygıt yöneticisine girin ordan yazıcınızı seçin sürücü yazılıını güncelleştire tıklayın sürücü yazılımı için bilgisayarı tarayı seçin bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri sisteminden seçmeme izin vere tıklayın burdan windowslu seçeneği seçin düzelecektir

windows 8.1 için elinizdeki yazıcı fazla eski olabilir hocam. Desteği yok ise win7 ile deneyin, ya da en garantisi XP :++:

Geri