yazıcı çıktı vermiyor..

Kodla Büyü

monaroza

Site Gezgini
merhaba;
okul idare bilgisayarına bağlı Samsung ML-2250 model yazıcıdan çıktı almak istediğimzde aşağıdaki gibi bir döküm veriyor. normalde düzgün çalışırken bilmediğim bir sebepten bu hale geldi. donanımsal bir sorun gözükmüyor. önerilerinizi bekliyorum.

INTERNAL ERROR - FALSE
POSITION: 0xd73 (3443)
SYSTEM : H6FW/xl-image
LINE : 482
VERSION : QPDL 1.26 05-06-2004

Benimkide bazen öyle yapıyor.ml2251n modeli çokta önemsemiyorum.Çünki rarda bir yapıyor.kapatıp açınca düzeliyor. :D

programı kaldırıp yeniden yükleyelim. kaç defadır kapatıp açıp deniyoruz olmadı. teşekkür ederim.

programı kaldırıp yeniden yükledim yine olmuyor. başka önerisi olan varsa esirgemesin lütfen..

Aynı sorunu ben yaşadım. servise gönderdi çözemediler. format attım olmadı. başka bilgisayara kurdum çalıştı. sonra kendi bilgisayarında kablosunu değiştirdim. usb diilde eski tip bir kablo takın.

bissürü çıktı verdi önce :D abuk subuk karakterlerle dolu. sonra düzgün yazmaya başladı.

çıkardım usbden bağladım yine hata verdi. eski kablosunu taktım. yine abuksubuk çıktılar verdi ve düzeldi :D:D

bir de bu yazıcıları taşımamak ya da sarsmamak gerekiyor sanırım. bunların kendilerine ait 8mb 16mb neyse artık hafızaları var ve zarar görüyor taşıyınca.

bizim müd. yard. sanırım taşırken biraz sarmış :( ondan sonra bu sorunla karşılaştık zaten

Geri