Yata Yata nasıl ders anlatıldığını gösteren öğretmen

Kodla Büyü
standup çı olmaya çalışan biri sanırım, çok yakışıksız, kaldı ki başbakan "yatıyor" kelimesini kullanmadı. ama eminim sizlerin de çok tanıdığı vardır yatarak para kazanan bu da ayrı. ben onlarla aynı safta eylem yapmam

karaltan' Alıntı:
standup çı olmaya çalışan biri sanırım, çok yakışıksız, kaldı ki başbakan "yatıyor" kelimesini kullanmadı. ama eminim sizlerin de çok tanıdığı vardır yatarak para kazanan bu da ayrı. ben onlarla aynı safta eylem yapmam

imza ile uyumlu olmuş fikirleriniz.

Kul kal, mutlu ol :)

forumdas' Alıntı:
karaltan' Alıntı:

imza ile uyumlu olmuş fikirleriniz.

Kul kal, mutlu ol :)

ben tayyibin kulu değilim ama paranın da değil

karaltan' Alıntı:
"yatarak" kelimesi kullanılmaması söylediklerini, yaptıklarını hafifletmiyor, mesela dinçer gibi bir adamı başımıza bela eden kim? başbakan diyor; ben iyi şeyler yapıyorum beni taktir edeceksiniz yaptığım herşey iyi çünkü biz iyi şeyler yapıyoruz bizi eleştirmeyin, bakanlarımı eleştirmeyin, aldığınız maaş neyinize yetmiyor asgari ücretliye bakın, yunanistana bakın şükredin... yapılanları, söylenenleri, aşşağlamaları abartılı da olsa ifade etmek yine bizim için, sen kimsin öğretmen değil misin? ?????

bu konu benim gerçekten çook zoruma gitti ama neden medyada yer bulmadı anlayamadım kapandı gitti yaa alay konusu olduk
böyle olmamalıydı zam maaş falan hiç umrumda biled eğil gerçekten onuruma dokunuyor

bence bu çalışmanın devamı gelecek şekilde bizde aynısını bilişim dersi için yapıp bi protesto yapsak bence müthiş olur

:++: Arkadaşlar Hakkımız olan maddi bir beklenti içerisine girdik fakat süreç içerisinde mesleğimiz fazlası ile manevi değer kaybetmiştir. Birde meslek gruplarını birbirine düşürmek yok mu? Memurla öğretmen kıyası.Aman Allahım ben ortadan çekiliyorum siz memur ve öğretmenler birbirinizi yiyin şimdi dermiş gibi oldu.

Şu durumda maddi beklentilerimi bile bir kenara bıraktım mesleğimin prestiji yerle yeksan olmuş durumda. Bu artık onur mücadelesi halini aldı.İtibarımız halk nezlinde bize iade edilmelidir. Eşimiz dostumuz bile devir çalışma devri yatmak yok çalışın diyor. Gelde anlat halini... YAZIKLAR OLSUN diyorum mesleğimize bilmeden dil uzatanlara...

Öğretmenliğin onuru adına, haklı tepkimizi ortaya koyalım ...
15 saat dedi yaa, inanmıyorum. sırf benim yol sürem 12 saat sürüyor bir haftada !!!

problem?
7978pro.jpg

Bu başlığı aşağıya düşürmeyin, sizden de bilgisayar ile bir yata yata ders işleme şekli bekliyorz, yayalım bunu :alkis:

Geri