Yari 1.33 Sol Otomatik 2010

Kodla Büyü
2004 model 1.3 sol kullanıyorum. gayet seri ve yakıtı çok az. arıza vermez sonuçta Toyota ... 2010 modelleri daha iyidir muhakkak. tavsiye ederim.

MMT şanzıman hakkında çok şikayet var özellikle yokuşlarda kaydırma ve kalkmama sorunlarında bahsediyorlar forumlarda. Sizinki otomatik mi?

merhaba hocam.yaklaşık 5 ay öncesine kadar yaris 1.33 cool 2014 model (otomatik)mmt benzinli kullanıyordum.aracın hızlanması gayet iyidir.1.33 gayet seri ve az yakan motor...100 km de 6 litreyi hiç geçmedi..konfor ararsan çok konforlu değil ama şehir içi süper bi araçtı..heryere park edebiliyodum:) uzun yolda yarisler konforsuz...benzinli şanzımanlarında hic sorun yok ama dizel otomatik sanzimanlarinda ses ve takırtı problemi vardır. yokuşlarda hic kaydırma problemi yasamadım. motora ve markaya tamamen güvenebilirsin. benzinli ideal bence...

Hocam bende2010 model 1,33 sol mmt f-1 şanzıman yaris vardı. Bir yıl kadar kullandım. Şanzıman probleminden dolayı satmak zorunda kaldım. Performans anlamında ben çok memnun kalmamıştım. Yakıt konusunda ideal bir araç

benim araç otomatik değil manuel. otomatik şanzımanda da sorun yaşayacağını düşünmüyorum. arkadaşın dediği gibi uzun yol konforu o kadar iyi değil fakat ş. içi kullanımda çok rahat bir araç.

Geri