YARDIM: XP Kendini Resetliyor

Kodla Büyü

ogrt_kartal

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Windows XP "Hoş Geldiniz" Ekranından Sonra Devam Etmiyor ve Makina Resetleniyor. Çözülmünü Bilen Varsa Cevap Verirse sevinirim. Yeniden kurmak İşime Gelmiyorda :D

AYNISI BAŞIMA GELDİ ÖĞRENCİ BİLGİSAYARINDA ÜRÜN KURTARMAYLA TEKRAR KURDUM. BENDE BAŞKA YOLUNU ARADIM AMA PEK MÜMKÜN OLMADI.

serkan hocam ben öle bi durumda cok denedim güvenli kipten administrator hesabını kullanarak girip yeni hesap oluştur diğerini sil ama çözüm olmazsa güvenli kipte bile aynı problem varsa format çözer o işi cok can sıkıcı birşey

fanlarda sorun yok. F8 le en son iyi yapılandırma seçeneği ile girince açılıyor ama kapatıp tekrar açınca sorun devam ediyor

açıkçassı kasayı açıp güvenlik kartını çıkarmak zoruma gidiyor arkadaşlar. yoksa ghost u var makinanın :?

işlemciden oldğınu sanmam daha ilk açılışta sıcaklık tavan yapmaz bence xp ile ilgili bi sıkıntı bi cok kez gördm format patlar onu format serkan hocam ellerinden öper :+1: anliyom uğraşmak zor ama mecburen bazen oluyo böyle mecbur kalıyoruz

Aynı olay okulda başıma geldi güvenli kipten yada en son yapılandırmadan başlatığım halde tekrar baştan alıyordu.Araştırmalarıma göre RAM hatasıydı ve bildiğim en iyi öözüm formatlamaktı.

benim başımdada aynı bela var.ram ekran kartı hdd değiştirdim banamısın demiyor anakartta olabilirmi acaba

sistem cdsi boot açılış f2 onarma ve şifre komut
chkdsk/r eğer bişeyler olmuyorsa geçmiş olsun.

hocam bulunduğunuz yerdeki elektrik voltajlarından kaynaklı bir problem de olabilir.eğer imkanınız varsa formattan önce bilgisayarı bir ups ile açmayı deneyin.

Geri