Yardım edin, toolwiz time şifreyi kabul etmiyor

Kodla Büyü

lilyum

Site Gezgini
akıllı tahtalara güvenlik amacıyla yüklediğim toolwiz time programını kapatıp güncelleme yüklemek istedim fakat şifreyi bir türlü kabul etmedi nettenden şifre kırmayla ilgili birsey bulamadım bilgisi olan var mı ne yapmalıyım?

bilgisayarda aynı durumla karşılaşmıştım ben. güvenlik modda açıp kaldırdım.

Geçen gün başka bir arkadaş da benzer bir soru sormuştu ona verdiğim cevabı yazayım size de
Programı kurarken güvenli modda korumaya devam et diye bir seçenek var eğer o seçeneği aktif etmemişseniz
güvenli modda başlatarak programı kaldırabilirsiniz

o seçeneği işaretledim mi hatırlamıyorum hocam, ama pazartesi deneyeceğim inş. kalkar, ilk defa karşılatım acaba diğer tahtalarda da aynı sorun oluşur mu bu benı korkutuyor farklı bir yolu varmıdır acaba?

Korsan kullanmamak için Deepfreeze kurmamıştım. Timefreeze elimde patlarsa 52 tahtayla benim iş kötü :?

Arkadaşlar okulumuzdaki etkilesimli tahtalara ben de toolwiz yukledim çocuklar çok kurcalıyor diye güvenli mod sekmesini kaldırıp toolwiz şifre tanimladim fakat su an sifreyi kabul etmiyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

toolwizi yönetici hesabında yeniden kurunca şifre sıfırlanıyor malesef... bt sınıfındaki vista bilgisayarlarda bir öğrenci buldu...

saaf' Alıntı:
toolwizi yönetici hesabında yeniden kurunca şifre sıfırlanıyor malesef... bt sınıfındaki vista bilgisayarlarda bir öğrenci buldu...
Hocam yarın dediğiniz yöntemi deneyeceğim lisans sıkıntısı yok diye toolwiz yükledik o da problem cikartiyor

Toolwiz yerine Shadow Defender öneririm. Özellikle Win 8 ve Win 10'lu bilgisayarlarda bu program favorim :++:

yasarsahbaz' Alıntı:
Toolwiz yerine Shadow Defender öneririm. Özellikle Win 8 ve Win 10'lu bilgisayarlarda bu program favorim :++:
kesinlikle shadow defender...en stabili ve klasöre izin verme özellikleriyle alanında en iyisi..kullandıklarım...deep, drive vaccine, toolwiz ve shadow defender...en iyisi kesinlikle shadow defender

Acaba atak programından dolayı mi bu sıkıntıyı çıkartıyor diye düşünmeye başladım yarın okula gidince denediklerini,olanları ve olmayanları yazarım arkadaslar

Merhabalar,
Sizin sıkıntınız nedir tam olarak bilmiyorum ama f klavye ile yazdığım bazı şifreler çalışmıyor, q klavyeye geçip yazdığımda kabul ediyor. Belki aynı sıkıntı sizde de vardır.
Eğer yine olmazsa bir linux dağıtımı ile bilgisayarı açıp programın kurulu olduğu dizini silin hocam bir de c kök dizinine boyutu büyük bir dosya oluşturuyor onu da silin. Bende işe yaramıştı. :-(

oymen' Alıntı:
Merhabalar,
Sizin sıkıntınız nedir tam olarak bilmiyorum ama f klavye ile yazdığım bazı şifreler çalışmıyor, q klavyeye geçip yazdığımda kabul ediyor. Belki aynı sıkıntı sizde de vardır.
Eğer yine olmazsa bir linux dağıtımı ile bilgisayarı açıp programın kurulu olduğu dizini silin hocam bir de c kök dizinine boyutu büyük bir dosya oluşturuyor onu da silin. Bende işe yaramıştı. :-(
Teşekkür ederim hocam Admi hesabını aktif hale getirip toolwiz programını admin hesabında tekrar kurdum. Hiç problem cıkartmadan parola olayını devre dısı bıraktı. Konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Geri