Yarın LPG taktiriyorum

Kodla Büyü

thegardener

Site Gezgini
bugun atiker-brc yetkili servisine gittim. brc vardı aklımda. 1600 TL dedi atikere ise 950 TL dedi. aradaki fiyat farkı cok geldi. 1200 TL felan deseydi belki BRC taktırırdım. atikeri tercih ettim. ve 43 lük simit depo kafama yattı. aracım corolla xei sedan. dogru kararlar mı verdim acaba?

Atiker de iyi marka , seçiminiz bence doğrudur. Ben de olsam bu fiyat farkına tercihimi atikerden yana kullanırdım

zamlanmıs galiba ben gecen sene haziran da 800 ytlye taktırtmıstım, 2 taksitte,

valla hocam bence lpg den cok lpg nin montamjı önemli. çok iyi arastırıp sağlam bir ustaya (işi bilen)

taktırtmak da fayda var.

arabayı en az 2 yıl kullanmanız gerekir, yoksa herhangi bir kar getirisi olmaz.

arkadaşım ben atiker taktırdım benim arabaya bin pişman oldum. bi öğretmen arkadaşta taktırmıştı aynı. beş para etmez atiker. fiyata aldanma daha sonra 50, 100 çıkıyor acısı. umarım bi sorun yaşamazsın. ben brc taktırmanı tavsiye ederdim.

asam2263' Alıntı:
bende de atiker var toyota corolla kullanıyorum çok iyi bir seçim bence hayırlı olsun
:?
umutozturk51' Alıntı:
arkadaşım ben atiker taktırdım benim arabaya bin pişman oldum. bi öğretmen arkadaşta taktırmıştı aynı. beş para etmez atiker. fiyata aldanma daha sonra 50, 100 çıkıyor acısı. umarım bi sorun yaşamazsın. ben brc taktırmanı tavsiye ederdim.

markası ne olursa olsun bence arabaya bağlı biraz da. Her marka sistemde sorun çıkabiliyor atiker taktırıp memnun olan arkadaşlarım da var. aakcakaza hocamın dediği gibi belki de ustaya bağlıdır çünkü her marka sistemde sorun çıkabiliyor brc nin de sorunsuz çalışacağı garanti değil bence

ewet bu bir bütünlük arzediyor takılışı kullanılışı kullanılan gaz vs.. masrafını çıkarmanız içinde bir süre kullnamanız şart,takıp satayım falan derseniz pek bir anlamıı yok,diğer bir husus bulundugunuz memleketteki hava şartları bunu araştırırken sakarya merkezli araştırırsanız daha saglıklı sonuç alırsınız saygılar

...ve aracı teslim aldım. ilk izlenimlerim olumlu.

mkpatriot' Alıntı:
ewet bu bir bütünlük arzediyor takılışı kullanılışı kullanılan gaz vs.. masrafını çıkarmanız içinde bir süre kullnamanız şart,takıp satayım falan derseniz pek bir anlamıı yok,diğer bir husus bulundugunuz memleketteki hava şartları bunu araştırırken sakarya merkezli araştırırsanız daha saglıklı sonuç alırsınız saygılar
tavsiyeleriniz için tesekkur ederim hocam. adapazarında çok çetin kıs sartları yok. yazları biraz bunaltıcı olabiliryor nemden dolayı. bunun haricinde araba zaten garajda duruyor.

mriza' Alıntı:
markası ne olursa olsun bence arabaya bağlı biraz da. Her marka sistemde sorun çıkabiliyor atiker taktırıp memnun olan arkadaşlarım da var. aakcakaza hocamın dediği gibi belki de ustaya bağlıdır çünkü her marka sistemde sorun çıkabiliyor brc nin de sorunsuz çalışacağı garanti değil bence
umarım arabayla uyumlu olur. adapazarının en cok tercih edilen servisinde taktirdim.

2.yıl doldu BRC kullanıyorum memnunum... Bugüne kadar tık demedi... Biraz da kitin arabaya uyumu söz konusu... Para ya da markasına göre değil de hangisi aracın motoru ve beyni ile uyumlu oluyorsa o markayı taktırın...

tüpte öenmli olan tüp kiti araç markasına göre uyumluluğu değişiyor... brc hyundai arabalarda iyiyken alman arabalarında uyumsuz mesela bunlara dikkat etmek gerekiyor ve tabi usta ayarları iyi yapmalı

Geri