Yarın hemen Ev almaya gidiyorum

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hemen yarın gidip ev alıyorum 4000 Tl ödemeli
http://www.kamudanhaber.com/en-yuksek-o ... tml#galeri

26730 $ = 80.000 Tl 12 aya bölersek 6.700 TL
Eşinde öğretmense 13.400 TL
Vay anammmmmm meğer eve ne para giriyormuşşşşş
müteahhitlik mi yapsam şaşırdım şimdiii
acaba 10 yıllık değiliz ondan mı düşük
10. yılımı iplen çekiyorum

:puhaha: :puhaha:

Ekli dosyalar

• MAAY31.jpg
    MAAY31.jpg
    42.7 KB · Görüntüleme: 1,730
Ek dersi yazmamışlar hocam. Bu ay 16.800 lira oldu bizim toplam. Hala ne yapacağımı düşünüyorum ve şaşkınım. :eek:

Sitenin anasayfasındaki telefona ulaştım. Eğitim editörü değilmiş arkadaş nasıl hesaplandığını onlar biliyormuş maille sorun açıklarlar dedi. Çok merak ediyorum aslında ama işi gücü bırakıp bunlarla muhatap olamayacağım.

ademola' Alıntı:
hocam bunu 2012 de alıyoduk şimdi 2 katını alıyoruz heralde
hele bakın MEB ne diyor:

MEB: OECD ülkeleri arasında öğretmene yüksek maaş veren 2. ülkeyiz

http://www.memurlar.net/haber/232858/

Gsyih içinde ayrılan pay 2. sırada hocam onu kastediyorlar herhalde. Kore 1,95,1,92 Türkiye en yüksek oranlar. Ama genç nüfusun fazla olması ve öğrenci sayısını dolayısıyla öğretmen sayısını işe katmadan sadece bu oranı düşününce 2. sıradayız evet! Verinin istediğin yerinden tut sündür artık...
Böyle düşünerek mutlu olmayı deneyelim...

içimden güzel duygu düşünce ve temennilerimi ilettim editöre.. 8)

meslekte 10 yılımı doldurduğuma göre nerde benim 50 000 liram? kim yediyse söylesin valla bişey yapmıcam...

Müsadenizle ben mutemeti dövmeye gidiyorum benim maaşın geri kalanını iç etmiş.

dolar ifadesini yanlışlıkla mı koydu acaba, türk lirası desek o zaman da 2227 lira yapar ve 10 yıllık için düşük olur. hangi para birimini kastetti acaba?

Arkadaş olanı değilde olması gerekeni yazmış heralde. Öyle olmasını istiyorsa demek..

cincer' Alıntı:
Müsadenizle ben mutemeti dövmeye gidiyorum benim maaşın geri kalanını iç etmiş.
cidden mutemetmi hiç ediyo.. zatan gazetede 2015 için 2 700 aldığım yazıyodu benim er ay 300-400 buhar oluyo

Geri