Yanlislikla discpart edilip formatlanmis disk eski haline gelir mi?

Kodla Büyü

sinanuzun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bozuk olan okulun flash diskini okulumun malıdır duzelteyim deyip bir cok defa yaptigim diskpart islemini yaparken yanlıslıkla bilgisayarimda takili olan 500 gb harici diskimi diskpart yapip sonrasında bu is bu kadar kolay olmamaliydi derken anladim diskimi ucurdugumu. Tum gecmise ait bilgi belge hersey uctu :(
Diske sonrasinda hic dokunmadim.

1. Arkadaslar partionslarla beraber klasörler ve dosyalari geri cagiran lisanslida bir program var mıdır. (Denemis ve iyi sonuc alan var mi?)

2. Bu isi yapan guvenebilecegimiz firma var midir?

3. Nasil bir yol izlemeliyim?

Diskteki partitionları sildiyseniz partition kurtarma yazılımlarıyla;
diskteki partitionları biçimledirdiyseniz veri kurtarma yazılımlarıyla kurtararabilirsiniz.
Önce partitionları silip sonra yeni partition oluşturduysanız işiniz zor.

Bozuk olan okulun flash diskini okulumun malıdır duzelteyim deyip bir cok defa yaptigim diskpart islemini yaparken yanlıslıkla bilgisayarimda takili olan 500 gb harici diskimi diskpart yapip sonrasında bu is bu kadar kolay olmamaliydi derken anladim diskimi ucurdugumu. Tum gecmise ait bilgi belge hersey uctu :(
Diske sonrasinda hic dokunmadim.

1. Arkadaslar partionslarla beraber klasörler ve dosyalari geri cagiran lisanslida bir program var mıdır. (Denemis ve iyi sonuc alan var mi?)

2. Bu isi yapan guvenebilecegimiz firma var midir?

3. Nasil bir yol izlemeliyim?
Diskgetor ile kayıp partitionlar da dahil bulabilirsin hocam. Diske Dokunmadı isen tüm veriyi klasör yapısı içinde getiriyor. Silinmis dosya, kayıp bölüm vb seçenekleri var programın.
Daha önce buna benzer şekilde eksiksiz veri kurtarmıştım.
Kolay gelsin insallah ise yarar

Geri