Yalova

Kodla Büyü

asaita

Aktif Üye
Yalova da kalmak için nezih bir yer öneriniz var mı arkadaşlar daha önce giden tavsiye eden?

daha doğrusu orada 1 hafta 10 gün kalmayı düşünüyoruz?daha önceden yalovada tatil yapan yokmu arkadaşlar

ben hizmetiçine gitmiştim oralar güzel tatile giden tnıdıklarım var onlar da memnun kalmışlar esenköy çınarcık güzel sanırım apart daireler falan da var orda

hocam hizmet içi eğitimin olduğu yer vardı çınarcıktı galiba küçük bir kasaba ama çok güzel denizi vardı.Yalovaya biraz uzak ama öneririm orayı.

Hocam denizin en temiz olduğu yer esenköy'dür ama düzgün plajı yoktur. kumsalı en iyi olan yerde çınarcık merkeze 4 km uzaklıkta kumplajdır. deniz yerine sıcak su veya doğayı tercih edeceksen termal ilçesine gidebilirsin ama çok sıkıcı sessiz sakin bir yerdir. çınarcıkta dayalı döşeli evler için emlakçılara danışman gerekecek. bana sorarsan değmez...

yalova armutlu süperrrr :)) gecen sene gitmiştik.. oda kiralıyorsun ailecek ev ortamı.. tüm odalr denizi görmekte, kapalı havuzu,açık havuzu, denizi ne ararsan var... site gibi manzara ise süper... tavsiye ederim

yalova merkezde kalmak istiyorum çünkü kocaeliye ve istanbula eşim için kontrollere gitmemiz gerekecek bazı günler çınarcık esenköy merkeze uzak

Geri