Yalova Cumhuriyet Ortaokulu

Kodla Büyü
Haydaa bide bu çıktı . Hocam niye tıklayalım ki ! web istatistiklerinde öne geçsen ne geçmesen ne ! takıntılı müdüre mi denk geldin ?

Sorma valla. Müdürleri toplantılarda kırbaçlıyorlar. Sonra gelip 2 tıklama yüzünden çalışmayan adam oluyorsun.
Milli eğitim işini biliyor. Ebadada böyle yaptılar, millet kullanmıyacak bile olsa eba yı açık bırakıyor morpayı kullanıyor.

hocam tıklanma f5 tuşuyla da oluyor. bir tane nöbetçi öğrenci oturtun bir makineye günde 15 dk f5 e bassın 5000 tıklamayı geçiyor. Hiç uğraşmazsınız.

mcö' Alıntı:
hocam tıklanma f5 tuşuyla da oluyor. bir tane nöbetçi öğrenci oturtun bir makineye günde 15 dk f5 e bassın 5000 tıklamayı geçiyor. Hiç uğraşmazsınız.

vayyy hiç aklıma gelmemişti. bugün bi deneyeyim.

Dün siteye link e tıklayan arkadaşlara teşekkür ederim. Dehşet bir sıçrama oldu. İlde 18. likten 7.liğe kadar çıktı site.

mcö' Alıntı:

Hocam f5 tuşunu biz düşünüyoruz da geliştiriciler düşünememiş midir? Tıklanmadan gelen puanla ilgili şöyle olduğunu duymuştum: Tıklamadan gün boyunca alınabilecek puan sabit ve çok büyük bir katkısı olmuyormuş. Hatta içerik ekleme tıklanmadan daha fazla puan getirdiğini duymuştum. Doğru olanda bu bence sonuçta işin açığını bulma noktasında çok başarılıyız. Biz içeriğimizi girelim dikkatleri toplayalım velisiydi öğrencisiydi eşiydi dostuydu derken tıklanmadan günlük bonusumuz oluşur. Bu kadar etkisi az puan için çok fazla zaman harcamamış oluruz. Bu noktada oluşturduğumuz içeriklerle ilgili strateji geliştirmeliyiz, öğrenci, veli, eş, dost çekecek içerikler oluşturmalıyız.

-KILIC-' Alıntı:
mcö' Alıntı:

Hocam f5 tuşunu biz düşünüyoruz da geliştiriciler düşünememiş midir? Tıklanmadan gelen puanla ilgili şöyle olduğunu duymuştum: Tıklamadan gün boyunca alınabilecek puan sabit ve çok büyük bir katkısı olmuyormuş. Hatta içerik ekleme tıklanmadan daha fazla puan getirdiğini duymuştum. Doğru olanda bu bence sonuçta işin açığını bulma noktasında çok başarılıyız. Biz içeriğimizi girelim dikkatleri toplayalım velisiydi öğrencisiydi eşiydi dostuydu derken tıklanmadan günlük bonusumuz oluşur. Bu kadar etkisi az puan için çok fazla zaman harcamamış oluruz. Bu noktada oluşturduğumuz içeriklerle ilgili strateji geliştirmeliyiz, öğrenci, veli, eş, dost çekecek içerikler oluşturmalıyız.

yani hocam içerik ne kadar ekleyebiliriz ki? böyle bir sıralamaya ne gerek var? birinci olacak okul bellidir sonuncu olacak okul bellidir.

-KILIC-' Alıntı:
mcö' Alıntı:

Sayın hocam denemesi bedava 15 dakika denedim dün sonuç ekte.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    32.3 KB · Görüntüleme: 707
Küçük hesap meselesi değil arkadaşlar. ben siteyi düzenli olarak güncelliyorum lakin arkadaşında dediği gibi bazı okullar çok faal. bizde haftada bir ya haber olur ya olmaz. dolayısıyla trend topik olamıyoruz. Benim için çok mu önemli değil ama gel de onu sayısal verilere göre bize karşı kışkırtılan müdürlerin içini rahatlatmak için yapıyoruz.

Tıklama sayısı çok etkilemiyor sanki. 800 tıklama olduğu gün haber eklemiştim 2 tane 7. sıradaydım. bir sonraki gün haber eklemeden 7000 tıklama yaptım 8.sıradayım. sanırım içerik olayı daha çok etkiliyor. Bugün 2 haber ekleyip sonucu inceleyeceğim.

İçerik eklemeden aynı içerikleri güncellesek aynı etkiyi yapar mı (yeni eklemiş gibi). Çünkü her zaman eklemek için haber bulamıyoruz. f5 hilesi ve günlük bazen iki günde bir haber ekleyerek 34 den 3 sıraya çıktık ilçede(3 hafta gibi bir sürede). hee çıktıkta ne oldu hiç bi şey :D

İçerik eklemek daha etkili anladığım kadarıyla, ama tıklama olayını da devam ediyorum. Öğrencilerin siteyi ziyaret etmelerini arttırmak için oyun vs. eklemek lazım siteye (tabi ki eğitsel oyunlar)

evet İçerik eklemek daha etkili dün bir haber ekledim bugün bir sıra daha yükselip 2. olmuşuz :D

twetyynet' Alıntı:
evet İçerik eklemek daha etkili dün bir haber ekledim bugün bir sıra daha yükselip 2. olmuşuz :D

Evet tıklanma 8000 den 200 e düştü ama 2 içerik ekleyince 4 sıra birden yükseldi ertesi gün.

Geri