Yaşlılar için cep telefonu??? Dedeme telefon bulalım :)

Kodla Büyü

Phascolarctos cinereus

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Yaklaşık 2 yıldır dedeme telefon bakıyoruz, alıyoruz yinede olmuyor. Parmakları tombul tombul olduğu için tuşlara basamıyor. nokia 206 tam ona göre ama kulakda tam duymadığı için olmadı. hoparlörü normale göre zayıf bir telefon. Kamerası olsun ve fotoğraf gelebilsin istiyor. torunları çocuklarının fotoğrafını gönderiyorlar sürekli. Birde düşük model telefonu beğenmez :D var mıdır önereceğiniz modeller. ben bulamadım tuşlarına basabileceği bir telefon. ses çıkışı da kuvvetli olacak :|

bu uygun olur hocam :)

Ekli dosyalar

• aaaa9wn.jpg
    aaaa9wn.jpg
    24.9 KB · Görüntüleme: 9,542
Allah iyiliğinizi versin hocam kahkaha attırdı başlığınız. Bizim bu forum süper cidden :D

v2-64847-1.jpg

Nokia Asha 206
http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...lefonu-(beyaz)/productdetails.aspx?I_ID=64847

Aynı nedenlerden bende telefon baktım hocam. Bulabildiğim en iyisi buydu... Vatan Bilgisayarda haftasonu indiriminde 250 TL ye geliyordu...
Ekran tuşlu telefonlara göre gayet büyük ve tuşlarda büyük hemde tuşlar bir birine yapışık değil, seste bir problem göremedim hocam, belki daha yüksek tonda bir müzik zil sesi yapılarak daha yüksek ses alınabilir...

arkadaşlar lütfen dedeye sahip çıkalım :mrgreen:

*Vendetta* hocam, aldık o telefondan, sesini hiç duymadı neredeyse. yüksek müziklerde ekledik, olmadı. verdik gitti birine telefonu :( malesef memnun etmek zor dedemi :)

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
arkadaşlar lütfen dedeye sahip çıkalım :mrgreen:

*Vendetta* hocam, aldık o telefondan, sesini hiç duymadı neredeyse. yüksek müziklerde ekledik, olmadı. verdik gitti birine telefonu :( malesef memnun etmek zor dedemi :)

Walla Allah kolaylık versin hocam size...
Bende baya aradım en uygun bunu buldum. Hele dede birde daha önce Nokia dan başka telefon kullanmadıysa işin daha da zor... :)

Hocam bu konulara da bir göz at istersen

Hoparlörü en yüksek ses veren nokia

Nokia’dan Ucuz Ve Yüksek Sesli Cep Telefonu

Phascolarctos cinereus, hangi telefonda karar kıldınız hocam son olarak?

samsung 5610
dimension2.jpg

banada lazım olmuştu yaklaşık 2 ay önce aldım dedem çok memnun foto çekiyor ara ara

:D ben aramaktan vazgeçtim arkadaşlar. ne kullandığını bile bilmiyorum şuanda, yolu açık olsun. kendisi hiçbirşeyi beğenmeyip tatmin olmayan biridir.

aslında note 3 ü beğenir :p

Geri