Yaşasııııııın, terfi ettim...

Kodla Büyü

YAZEN

Aktif Üye
Arkadaşlar bugün itibariyle BBNET' ten terfi aldım. :) "Yeni üye" statüsünden "site gezgini" statüsüne geçmişim. Hangi yeni imkanlardan faydalanacağım acaba, çok heyecanlandım...Ama merak etmeyin konumumun hakını vermeye çalışacağım.... :D

büyük sorumluluk hocam yol yakınken istifa edin bence. mayışta da pek bişi farketmiyo zati :)

easytr' Alıntı:
terfi eden üyelerin sorumluluklarıda artıyor, hosting maliyetleri için belli bir oranda ücret ödiyeceksin her ay. yönetim sana ulaşıp hesap numarısını verir. ayda bir gece forumda herhangi bir olay olmaması için nöbet var ayrıca. 3 yıldız aldığında farklı sorumlulukların olacak.

harikasınız hocam ne diyim... :alkis:

easytr' Alıntı:
terfi eden üyelerin sorumluluklarıda artıyor, hosting maliyetleri için belli bir oranda ücret ödiyeceksin her ay. yönetim sana ulaşıp hesap numarısını verir. ayda bir gece forumda herhangi bir olay olmaması için nöbet var ayrıca. 3 yıldız aldığında farklı sorumlulukların olacak.

Neeee, ücretmi :eek: Siz de mi, insan kader arkadaşına bunu yapar mı.... :D

Aldığım son duyumlara göre ( kaynağım sağlam, fakat kim diye sormayın, söylemem :puhaha: ), terfi alan BB.net üyelerinden Sağlık primi kesintisi yapılacakMIŞ! Ne kadar terfi etmiş ise, ödeyeceği prim miktarı da misli olarak artacakMIŞ! :puhaha:

easytr' Alıntı:
3 yıldız olunca ÖKV* ekleniyor.

....................................................................
*ÖKV= Özel Kulanım Vergisi.

easytr' Alıntı:
bende ek gösterge artıyor diye duymuştum. kaynak olaraksa bakanın şoförünün lastikçisi bizim akraba o söylemiş.michelin bayisi ankarada.

Eee, alıştık artık sayın hocam, bir taraftan alan, bir taraftan misliyle çıkarıyor bunun acısını! Yeter ki borçlu çıkarmasın!

Terfi sevincini kursağımda bırakmak isteyen arkadaşlarda dahil ( :) ) herkese teşekkürler, ama benim için gerçekten de anlamlı bir terfi oldu, artık kendimi sizlere daha yakın hissediyorum, bir sonraki terfimde görüşmek üzere… :)

Hayırlısı inşallah hocam. Dikkat et, akıl sağlığımız her an tehlike altında burada ( Kafadan uçuşlara geçebiliriz ) :mrgreen:

YAZEN' Alıntı:
Terfi sevincini kursağımda bırakmak isteyen arkadaşlarda dahil ( :) ) herkese teşekkürler, ama benim için gerçekten de anlamlı bir terfi oldu, artık kendimi sizlere daha yakın hissediyorum, bir sonraki terfimde görüşmek üzere… :)

YAZEN' Alıntı:
AppleJuice' Alıntı:
terfi etmek için neler yaptın sayın hocam?
mesela sendikanı değiştirdin mi?
Sadece gerçek bir BBNET çi olmaya çalıştım... :)

şaka yapmak istedim ama yannış anladın herhalde beni hocam. tebrikler kusuruma da bakma eğer kırdıysam... :cry:

print screen ile ekran görüntüsü al , çıktısını aslı gibidir diye onaylat,dilekçen ile okul müdürlüğüne ver bir kademe ilerlemesi alırsın. :mrgreen:

Hocam hayırlı uğurlu olsun, bende başlığı okuyunca BAŞ FORMATÖR oldun sandım. Neyse, bakan bey yakında size BAŞ FORMATÖR belgenizi, yanında alet edevat çantasıyla gönderir. Mazallah duymasın sevindiğinizi :mrgreen:

Ya Valla bir heyecan açtık. İyi güldüm ama Tebrikler Hocam. Biz 5 senedir durdayız :)

Geri