Yılsonu Seminerleri

Kodla Büyü

zokkay10

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba
Pazartesi günü başlayacak olan seminerlerde okulda mı olağız ? Eğer okulda olacak isek yayınlanan eğitim planlarında uzaktan olacak eğitimlere bağlanmak için adobe connecti toplantı salonlarına kurduktan sonra nasıl bağlanacağız şifre falan gerekiyor mu? Okulda değilsek o kadar öğretmeni hangi salonlara gönderecekler ? Okuluna bu konuyu aydınlatacak bir yazı gelen var mı?
Teşekkürler

ben de çok merak ediyorum hocam bunları...adobe connect kuracak mıydık?

Bildiğim kadarıyla belirlenecek okullarda olacak, yani herkesi bir yere toplayacaklar bu herkeste benim bildiğim kadarıyla sınıf öğretmenleri ile okul öncesi öğretmenleri diye biliyorum

yazı gelir nasıl olacağıyla ilgili... gelirse bakarsınız duruma şimdiden kendinizi yormayın. ve bu seminer herkes için olmayacak onuda bilelim...
belli toplantı merkezleri daha önceden belirlenmişti zaten. oralarda toplanır ilgili öğretmenler ve seminer orada yapılır. her okulda olmayacak...

Hocam seminerler sınıf öğretmenleri ve okul öncesi öğretmenleri için olacak...Programı ilçeler belirleyecek, 3 haftanın belirlenen 1 haftası uzaktan eğitim için belirlenen salonlarda, uzaktan eğitim şeklinde olacak.. Diğer 2 haftayı yine ilçeler belirleyecek.. Ayrıntılı yazı gelmedi ise de bugün yarın gelir....

ayrıca uzaktan eğitim hakkında merak ettiklerinizi e-konferans başlıkları altında 2-3 tane ana konu başlığı var inceleyebilirsiniz....

Geri