Yılsonu otomobil kampanyaları ne zaman başlar?

Kodla Büyü

geceyolcusu2002

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yıl sonu araba kampanyaları çok oluyor deniliyor. Bu kampanyalar ne zaman başlar, indirimler ne kadar olur genel anlamda? bir araba almayı düşünüyorum ve özellikle sıfır faizli olursa daha çok sevinirim. Bir iki yeri aradım ve anladığım kadarıyla sanki liste fiyatından aşağı inmiyor gibiler. Tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi en uygun zaman için...

marka ve modele göre değişir hocam bu. kasım sonu aralık gibi başlar şubat ayına kadar devam eder. bu süreçte fiyat indirimleri de değişir. bazı marka modeller 2000 tl indirim yaparken bazılarında 6000-8000 tl civarında olabilir.
örnek verecek olursak vw caddy aldı kayınpederim geçensene aralıkta. 6500 tl indirimli olarak aldı. tabi ki yeni lansman modelini değil :D 2012 modelini.

Hocam bayramdan sonra başlar sanıyorum. Öğretmenler gününe özel ayrıca indirim de yapılabiliyor.
Sürekli takipte olmak gerek.

bagajı geniş, satışı kolay, otomatik, km 100.000 altında, mümkünse alman (vw) 35.000 civarı 1.4 tsi motor araba ne önerirsiniz?

Satış kotasını dolduramayan bayiler ekstra indirimler yapıyor.
Eğer kotalarını doldurmuşlarsa çok fazla indirim yapmazlar.

son senelerde gördüğüm şey, bayilerin artık pek indirim yapmamaları
ya da önceden zam koyup, yalandan indirim ve sıfır faiz kampanyası yapmaları
özellikle fiat bunu çok yapıyor

ne kampanyası hocam. vw daha dün bütün araçlarına 1000-2000 tl zam yaptı, peynir ekmek gibi satılıyor arabalar bir de indirim mi yapsınlar

beklenilen indirimler bu sene olmayacak . döviz kurunun çok yüksek olması bunun sebebi .göstermelik aralık ayında temmuz ayı iler gelen zamların bir kısmı (1000-2000 tl ) indirilecek ..

survivor_0019' Alıntı:
Satış kotasını dolduramayan bayiler ekstra indirimler yapıyor.
Eğer kotalarını doldurmuşlarsa çok fazla indirim yapmazlar.
evet bayilere göre değişebiliyor. elinde kalan ve yıl sonu 1 yaşında olacak sıfır araçlarda aynı marka da olsa başka şehirlerde farklı indirim uygulayabiliyor.

Geri