yıllanmış çalışma bu mu?

Kodla Büyü

converter46

Site Gezgini
eğer uzun yıllardır beklediğimiz bt öğretmenleriyle ilgili çalışma bu iseh dağ fare bile doğurmamıştır. çünkü bu yazıda norm sorununa çözüm yok! eğer kastettikleri çalışma bu değil de başka bir şeyse onu bilmem

tayin zamanı açılacak başlıkları görür gibiyimm. Veremi gösterip sıtmaya razı etme politikası gibi bu çalışma.

hocam bu yapılan çalışmayla alakası yok bence
bu yapılan fatihin kurulduğu liselerdeki müdürlere bilişim hizmetlisi gönderme projesi
çünlü lisedeki müdürler okullarına kurulan teknolojik donanımından anlama ihtimalleri yok çoğu zaten dinazorus nereye kadar teknik servis çağıracaklar bide para verecekler
o yüzden il milli eğitime ağladılar onlarda bakanlığa sağolsun bakanlığımızın bulacağı çözüm ancak bu kadar ucuz olabilirdi ve yaptılar.
kadro vereceğine bu okullara hem öğretmen ilköğretimdeki derse girecek hem lisedeki ameleliği yapacak...
bakanlık bizi düşünecek değil ya kendini düşündü hem fatih projesi ellerine yüzlerine bulaşmasın diye hemde masrafsız halledelim malum bütçe açığı var nasıl doyuracak bu kadar yandaşı çözüm olarak bunu buldular kadro falan vermediler

inş bu değildir arkadaşlar. yani yıllardır üzerinde durulan çalışma bu olamaz. inş en yakın zamanda norm sorunuda çözülür. ama bu çalışmada şuan diğer önemli bir sorunumuz olan çalışma saatlerimizi düzenledi. içinde başka şeyler aramayalım 30 saat toplamda okulda dur ister sabah ister akşam ister sabah akşam.sabahtan akşama kadar beklemek yok.

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
hocam bu yapılan çalışmayla alakası yok bence
bu yapılan fatihin kurulduğu liselerdeki müdürlere bilişim hizmetlisi gönderme projesi
çünlü lisedeki müdürler okullarına kurulan teknolojik donanımından anlama ihtimalleri yok çoğu zaten dinazorus nereye kadar teknik servis çağıracaklar bide para verecekler
o yüzden il milli eğitime ağladılar onlarda bakanlığa sağolsun bakanlığımızın bulacağı çözüm ancak bu kadar ucuz olabilirdi ve yaptılar.
kadro vereceğine bu okullara hem öğretmen ilköğretimdeki derse girecek hem lisedeki ameleliği yapacak...
bakanlık bizi düşünecek değil ya kendini düşündü hem fatih projesi ellerine yüzlerine bulaşmasın diye hemde masrafsız halledelim malum bütçe açığı var nasıl doyuracak bu kadar yandaşı çözüm olarak bunu buldular kadro falan vermediler

benimde aklımdan geçen ve şimdiye kadar okuduğum en mantıklı yaklaşım seninkisi

evrim0626' Alıntı:
inş bu değildir arkadaşlar. yani yıllardır üzerinde durulan çalışma bu olamaz. inş en yakın zamanda norm sorunuda çözülür. ama bu çalışmada şuan diğer önemli bir sorunumuz olan çalışma saatlerimizi düzenledi. içinde başka şeyler aramayalım 30 saat toplamda okulda dur ister sabah ister akşam ister sabah akşam.sabahtan akşama kadar beklemek yok.

:alkis: :alkis: :alkis:

Ya arkadaşlar yeni bişey olmuş sanki boktan bi yazı göndermişler hala diyor ki görevlendirmeler valilik tarafından yapılacaktır yani rehber öğretmen gibi değil il meb ne zaman isterse yazı gönderecek vali onaylayacak ölme eşşeğim ölme ki biz bunu yıllardır yapıyoruz zaten okul okul it gibi gezdik yine gezdirmeye devam fazla sevinmeyin kendi okulumuz dışında pilot okullara şuting olacağız formatörlükten farkı yok bu işin siz hiç meb in yaptığı işten hayır geldiğini gördünüz mü? valla ben görmedim.saçmalık adaletsizlik diz boyu.......

İnşallah yıllanmış çalışma bu değildir, norm konusundaki ısrarların devam etmesi lazım. Bir hocamızın yazdığı gibi A şehrinden B şehrine gitmenin yolu açılmalı, belirsizlik bitmeli biran önce.

Ayrıca artık bu çalışma şartlarıyla amelelik yapan kendine yapar arkadaş, herkes iyi niyetine göre istediği kadar yapar. Ek1 deki şartları alsın boynuna assın öyle dolaşsın yapamayacak olan. Derslerinin takipçisi olan arkadaşları ayrı tutuyorum, bt rehberliği yapacaklar için...

Sonunda aklı selim bi başlık olmuş.Güzel yazılar yazılmış.Herkes bi bayram telaşı içine girmiş.Daha dur bayramlık bir şey yok ortada.

Arkadaşımızın kastettiği gibi düşünüyorum.Daha önce ifade ettim.Ama birileri hala kızıyor.Rüyadalar şimdi :mrgreen:

Kısa özeti bu:

çünkü lisedeki müdürler okullarına kurulan teknolojik donanımından anlama ihtimalleri yok çoğu zaten dinazorus nereye kadar teknik servis çağıracaklar bide para verecekler

lion26' Alıntı:
Sonunda aklı selim bi başlık olmuş.Güzel yazılar yazılmış.Herkes bi bayram telaşı içine girmiş.Daha dur bayramlık bir şey yok ortada.

Arkadaşımızın kastettiği gibi düşünüyorum.Daha önce ifade ettim.Ama birileri hala kızıyor.Rüyadalar şimdi :mrgreen:

Kısa özeti bu:

çünkü lisedeki müdürler okullarına kurulan teknolojik donanımından anlama ihtimalleri yok çoğu zaten dinazorus nereye kadar teknik servis çağıracaklar bide para verecekler

Evet demek istediğm tam da bu eyvallah ve olacak olan bu çünkü amaç bu

Norm veremezler. Çünkü ilk eğiticiler BTci değil, formatörlerin, ebitefölerin çoğu BTci değil, BT diye bir branş yokken bu adamlar bu görevleri almışlar, devam ettiriyorlar. Bunların emekleri yok sayılamayacağı için, bir isim de bulamadıkları için kadro vermezler.

Ben nedenini buna bağlıyorum.

Ama şöyle olabilir, belli bir sürenin üzerinde ebitefölük yapmış olanlara BT branşına geçme imkanı verilse, onlar da bu branşa geçtikten sonra kadro verilse, bt dışındaki formatörler yine ihtiyaç durumunda görevlendirilse, ama BTciler kadrolu olsa bu olabilir diye düşünüyorum.

Geri