Yıllık Hazırlama Programı Hazırlıyorum Yardım Edermisiniz?

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Tüm herkese mrb forumda devamlı olarak gördüğüm bir sorun var "djital yıllık hazırlama programı" internette evet var bu programlar hepsi fahiş fiyatlarda bende dijital yıllık hazırlama programı hazırlamaya karar verdim yönetim paneli olan ve değiştirilebilen böylece o fahiş fiyatlardaki programları almak zorunda kalmayacağız.
Yanlız tek yardım istediğim konu tasarımdır programın tasarımını yapabilecek olan arkadaşlar konu altına yazabilirlerse sevinirim teşekkürler.

Okul yıllığı programını bitirdim arkadaşlar bomba gibi geliyor bomba :++: Tasarım olmadığı için suan yayınlayamıyorum.

Kesinlikle benim de aradığım bir şey. Emeğinize sağlık. Umarım bir an önce paylaşırsınız.

nneshe' Alıntı:
Kesinlikle benim de aradığım bir şey. Emeğinize sağlık. Umarım bir an önce paylaşırsınız.
Az kaldı hocam :)
karinca_52' Alıntı:
Tasarım derken hocam photoshop vs... ile mi yoksa ams ile mi ?
Siz photoshop vb programlarla tasarlayın ben amsye uyarlarım hocam.
designbote' Alıntı:
tasarım derken nasıl bir şey istiyorsunuz? yardım edelim de pahalı programlardan kurtulalım hocam.

Hocam demoyu yollayacağım ilgili sayfalara tasarım uyarlayacaksınız hepsi bu
s_kajmeran' Alıntı:
Şuradan bir kaçı belirlenip benzer bişeyler tasarlanabilir...
Artık yapan hocaya kalmış hocam kodlaması benden tasarım sizlerden :)

bekliyoruz hocam eğer erken paylaşım olursa sene sonu gelmeden kullanabiliriz ...

Hocam neler olacak? NAsıl bişey düşünüyorsunuz bu konularda bilgi verirseniz tasarım işine bakabiliriz...

-Öğretmenler bölümü olacak mı? Öğretmenler hakkında bilgi kısmı?
-Kişi tanıtımı-resimli
-Kişi hakkında arkadaşlarının görüşleri?
-Toplu resimler

ekstra bişey var mı? Sadece yukarıdaki bölümler mi?

Hepside var hocam
mezunlar resimli , yorumlu --- VAR

öğretmenler resimli , yorumlu---VAR

video köşesi ...---VAR

haberler köşesi (ilginç anılar ) olabilir

en son hababam müziği veda olan vs.... SES EKLEME BÖLÜMÜ VAR

karışık resimler (ilginç. komik anlar vs... ) VAR

mezunlar resimli , yorumlu --- VAR

öğretmenler resimli , yorumlu---VAR

video köşesi ...---VAR

haberler köşesi (ilginç anılar ) var

en son hababam müziği veda olan vs.... SES EKLEME BÖLÜMÜ VAR

karışık resimler (ilginç. komik anlar vs... ) VAR

hocam şuan şunları yapmış

başka neler yapılabilir diye soruyor arkadaşlar

hocam yorumlara bakılacak olursa güzel birşey olacak heyecanla bekliyorum helal size yaa ellerinize sağlık :++:

İçindekilere baktım da olursa süper olur yani...tebrikler bu gayretiniz için.

programın demosunu gördüm .... güzel olmuş ... son tasarım hali geliyor arkadaşlar

Karınca_52 hocam öyle dediyse öyledir :) biraz bekleyeceksiniz arkadaşlar elimizden geldiğince hızlı çalışıyoruz.

:)= hocam malum az kaldı haftaya full ekonferans var ellerınız dert gormesın ha gayret :)= yuru be kocum senı kım tutar :)= gaza gelmem demede bak ne gaza getırırız senı

Hocam tasarım bekliyoruz.s_kajmeran hocamın isi çıktığı için tasarımı yapamıyor bilginize

İşten ziyade pek bişey ortaya çıkaramıyorum... Niyeyse tukun bir zamanım :s

Şablon gerekiyor diyelim en azından hatamı gidermek adına... Bu akşam yine uğraşacağım ancak düzgün bişey çıkmıyor :S

Şablon düzenleyecek bir (birkaç) arkadaşa ihtiyaç var... Programın çalışır halini gördüm, oldukça işe yarayacak, yalnız tasarım konusu sıkıntılı...

:s

Geri