Yönetim Paneli Girişleri hakkında

Kodla Büyü

Wasvis

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir giriş yapmıyordum yönetim paneli ve bugün giriş yaptığında aşağıdaki görüntüyü farkettim. Yetkisiz işlemin üzerine gelindiğinde içerikler yetkisiz olarak değiştirilmeye çalışıldı yazıyor. Peki buradan değiştirildi mi değiştirilmedi mi anlamı çıkıyor? Benim tabirimce değiştirilmedi. En sonda kişi ismi yazan acaba sistem yönetici mi ki? Teşekkürler.

.............. .................... ...................... Yetkisizİşlem
.............. .................... ..................... Yetkisizİşlem
............... .................. ...................... MEHMET ATAM ::.. Giriş

Sayın Hocam,

Kurumsal şifre ile giriş yapıp yetkinizi kontrol edin. Yönetici yetkisi var mı bir bakın.

İyi çalışmalar.

Kurumsal şifreden kasıt alınan ilk şifreyi diyorsunuz galiba. Onun ile giriyorum zaten. Kullanıcılarda benim belirtiğim dışında farklı bir kullanıcı yok.Şimdi ilkokulun sitesine de baktım. Aynı özel isim orada da var. Yalnız isimsiz olan ve yetkisiz giriş yazan yerin tarihi farklı. İlkokulunkinde dünün tarihi var.

Sayın Hocam,

Anladığım kadarıyla sitenize İlçe MEM tarafından kontrol amaçlı giriş yapılmış gibi. İsmi geçen kişi de İlçe MEM'de çalışıyor anlaşılan. Son işlem yapan.

İyi çalışmalar.

Peki hocam bu yetkisiz kişi yazan nedir? Oradaki durum "değiştirilmeye çalışıldı yazıyor". Bundan giriş yapmaya çalıştı ama giremedi anlamı mı çıkıyor? Teşekkürler.

Anlık gösteren bir bölme var mı? Kullanıcılar kısmında 2 kişi var sadece. O da ben ve benim belirlediğim kişi. Onun d

Sitede adı geçen kişi İlçe MEM'de çalışıyor anladığım kadarıyla. Onunla bir görüşüp sorsanız durumu.

Hocam ben onu sormuyorum şu an. Diğer iki işlemi soruyorum. O kişi ismi yazanın giriş tarihiyle diğer yetkisiz işlem arasında 3 ay fark var. İlkokulun sitesinde de yetkisiz işlemin tarihi dünü gösteriyor mesela.

Hocam bir kaç tane okul panelini inceledim ama sizin durumunuza benzer bir şey göremedim. İşlem geçmişine falan baktım. Kullanıcılara falan baktım. Anlayamadım durumu.

habibocak' Alıntı:
Hocam bir kaç tane okul panelini inceledim ama sizin durumunuza benzer bir şey göremedim. İşlem geçmişine falan baktım. Kullanıcılara falan baktım. Anlayamadım durumu.
..
farklı bir sorunum var ama yeni konu açmayayım dedim.

mebpanel kısmında şifremi unuttum diye 3 farklı sefer hatırlatma maili istedim. gönderildi diye uyarı verdi ama mail adresime gelen giden yok.
okul kullanıcı hesabı ile giriş yapıp kullanıcının şifresini yeniden belirlemesi için istekte bulundum yine mail gelmedi.

bu aralar panelde sorunlar mı var. yoksa olay benim mail adresime özgü bir durum mudur?

Hocam bayağıdır konuşuluyor bu konu. Maalesef gelmiyor mailler...

Sayın Hocalarım,

Kurumsal maillere hemen geliyor ama kişisel maillere ya geç geliyor yada hiç gelmiyor.

İyi çalışmalar.

habibocak' Alıntı:
Sayın Hocalarım,

Kurumsal maillere hemen geliyor ama kişisel maillere ya geç geliyor yada hiç gelmiyor.

İyi çalışmalar.
..
peki biz kişisel hesaplarımızı nasıl tekrar aktif edebiliriz.
yeni kullanıcı tanımlaması yapılırsa sıkıntı ortadan kalkar mı

BaRBaRYaN' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
Sayın Hocalarım,

İyi çalışmalar.
..
peki biz kişisel hesaplarımızı nasıl tekrar aktif edebiliriz.
yeni kullanıcı tanımlaması yapılırsa sıkıntı ortadan kalkar mı
Sayın Hocam,

Şu anda kişisel şifreleri aktif hale getirme olmuyor. Çünkü şifre belirleme linki gelmiyor. Yeni bir kullanıcı tanımlanmasa da yine şifre belirleme linki gelmiyor.

Maalesef tüm işlemleri kurumsal kullanıcıdan yapmak gerekiyor.

İyi çalışmalar.

Geri