Yönetici Şifresi çalışmıyor

Kodla Büyü

alikumaş

Üye
Arkadaşlar Dyned gerçekten sinir bozucu.Kullandığım yönetici şifresi ile sisteme 3-4 gün sorunsuz bağlandım.Sınıf ve öğretmenleri tanımladım.Ancak son 1 haftadır giriş yapmaya çalıştığımda "Geçersiz Şifre"uyarısı alıyorum.Herhengi bir şifre değişikliği yapmadığımı da belirteyim.Sorunu nasıl çözebilirim acaba.Dyned hakkındaki genel kanım oldukça olumsuz.Şifre çıkmazı içinde kendinden nefret ettiren bir program ve sürekli hata.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar.

sisteme bağlandığımız yönetici şifresiyle 1-2 haftadır bağlanamıyorum.destek bölümüne mail attım ama yanıt alamadım.

Verilen seminerlerde sistemde çalışma olduğu için bir müddet çalışlmayacağını söylemişlerdi.Sanırım 1-2 haftaya netlik kazanır. :idea:

ben de aynı hata var şifre geçersiz diyo ama şifreden eminim çünkü daha önce kullandık

mrb arkadaşlar.biz okulda bu sistemi bir yıl bonca orunsuz kullandık.ama şimdi yaz tatili arasından sonra yönetici şifremi sistem kabul etmiyor.yanlış şifre diyor.bir yıl boyunca hergün kullandığım şifreyi.bi yerde yeni yönetici şifresi alma konusunda bişeyler okumuştum ama hatırlayamıyorum.bu konuda bilgisi olan varmı.bide bu sistem sorunları için kime baş vuracaz.yetkili mercii veya kişi tam olarak kim.tel. yada mail varmı?teşekkürler..

evet aynı sorun maalesef bended var. Jten dynedin kendisi bi sorun yani

arkadaşlar bize , bakanlığın meb k12 tr ye vereceği şifreyi kullanacağımız söylendi
orayı takip edecekmişiz :?

Geri