Yöneltmelere ne oldu bilen var mı?

Kodla Büyü
yöneltmele ekranı kapatıldı hocam.sadece okul idaresinin şifresi ile girip sınıfların çıktısını alabiliyorsunuz.

Arkadaşlar giremeyenler varsa çözümü buldum
kurum kodu ve şifresiyle girin bu şekilde giremeyenler girebiliyor ve çıktı alınabiliyor
pardon bir arkadaşım zaten çözümü yazmış okumamışım özür...

arkadaşlar bende yöneltme formunda dersin adı çıkmıyor. dolayısıyla giremiyorum.müdür yardımcısına dedim oda anlamadı neden olduğunu. sınıf rehberliği de var bende ona girebiliyorum. aceba bizim ders seçmeli diye bizim girmemize gerek yok mu? bilgisi olan var mı

lost' Alıntı:
arkadaşlar bende yöneltme formunda dersin adı çıkmıyor. dolayısıyla giremiyorum.müdür yardımcısına dedim oda anlamadı neden olduğunu. sınıf rehberliği de var bende ona girebiliyorum. aceba bizim ders seçmeli diye bizim girmemize gerek yok mu? bilgisi olan var mı

evt hocam bilişim teknolojileri dersinin yöneltme formu yok seçmeli ders oldugundan ama rehberlik ve sosyal etkınlığın giriyoruz

Arkadaşlar bende M. yardımcısına sordum. Seçmeli derslerde sayfayı kapattıklarını soyledi Drama ve B. Teknolojileri dersinde yoneltme olmayacak dendi.

bilğisayar desi için girilmiyor yöneltme..ben başka derslerede girdigim için girdim.geçen gün tekrar açıldı ekran ama davranış ve yöneltme için son günün bugün oldugu söyleniyor..

kendi okulumda 16 mayısta sondu, hatta çıktılar alındı velilere gönderildi, kimisi geldi kimisiş gelmedi, gelen kağıtları da yani tüm raporları da öğrenmcilerin dosyalarına koyacakmışız. neyseki bilgisayar dersinden yöneltme doldurmadık, son günlerde haberim oldu ve 3 okulu nasıl yetiştirirdim bilmiyorum :)

Geri