Yöneltme Sınıf gözlem formu? Bilişim teknolojileri dersi

Kodla Büyü

dizzy

Aktif Üye
Düne kadar sınıfların yarısını girmiştim..
Bugün devam edeyim dedim..
Şu an Bilişim Teknolojiler Dersi Adı Çıkmıyor..Nasıl Not giremiyoruz onun gibi...
Su an e-okul da mı problem var..Yoksa su an bizim branşı adamdan saymıyorlar mı? Bu arada Rehberlik dersi çıkıyor :)

Sizde durum nedir?

ne guzel
daha ne hocam dersten saymıyotlşar not yok o yok bu yok yakında bızde yokuz zaten

Adımız BİLGİSAYARCI : "Bedava Bilgisayar Tamircisi"
Lütfen bir bakarmısınız? sizde de öylemi

evet bende de öyle.ama açılmasın daha iyi bence.iki gün önce açılıyordu bugün denedim açılmıyor.

bende bugün bi bölümünü girdim. ama sorun yoktu. belki anlık bi problem. (ya da okul yöneticisi yetkilerle oynadı. )

Bir anlık problem olamaz..
Sınıf rehberlik dersi formu açılıyor siz de deneyin göreceksiniz..
Madem kapatacaktilar niye daha önce kapatmadilar :(
Tüm haftasonu 8 sınıfı girmiştim :)
Neyse böylesi daha iyi :roll:

bende dün girebiliyordum.şimdi baktım ama giremedim. tamamen kapanmış olabilirmi acaba yoksa bir anlık sistem hatasımıdır? eğer tamamen kapattılarsa çok sevinirim :)

bende de görünmüyor. ayrıca bir sınıfın medya okuryazarlığı dersine giriyordum. o da listeden kaldırılmış. acaba seçmeli dersleri mi kaldırdılar?

Ben de sorun yok hala girebiliyorum.Girmeyeceksek baştan söylesinler.Önce kağıtlara elle doldurduk, e-okuldan girilecekmiş dediler şimdi de girilmeyecek derlerse uçarım.Emeğe hiç saygı yok.İstersen sen saatlerini harca bir kalemde siliyorlar.Çok acı.(Sinirlendim)

yok yasadık desek yerıdır herhalde kagıtta yapmıstık o yeter artık .D

Kesin olmamakla beraber Seçmeli dersleri bu bölüm için kaldırmışlar ...
Ya anlamiyorum tüm hafta sonumu bu işe ayırmıştım..Peki o ne olacak?
E-okul yöneticileri sanırım bazı olayları planmada acele ediyor (!)

Evet bende girmeyi düşünüyordumki bu başlığı gördüm baktım bendede görünmüyor ne yapıcaz süresi dolmadı değilmmi?

Bu ne ya tamda bitirmiştim :) :) Millete hava atacaktım ilk ben bitirdim diye adamlar bizi bitirdiler :):):)

evet bilişim teknolojileri dersi yok ,öylesine bir ders oldu artık bu, zamanlada müfredattan kalkar gider gibime geliyor

Yöneltme Sınıf gözlem formu

arkadaşlar ben md.yard. sordum.Bilgisayar dersi için Yöneltme Sınıf gözlem formu doldurulmayacak dedi. Eee davranış notu falan girilmeyecek mi artık???

Davranış notlarını ne zamana kadar girebiliyoruz? Ayrıca gözlem formunda bilişim teknolojileri benim de önce açılıyordu şimdi yok..Keşke davranış notlarını da kaldırsalar.Hiç bir anlamı yok. 1. dönem bazı öğrencilere büyük bir zevkle 1 vermiştim, yazılanlara göre bu dönem veremeyeceğim galiba:(

sınıf gözelm formunu bilgisayarcılar dolduruyo dediler bana okulda rehber öğretmenle müdür yardımıcımız...
dolduracakmıyız doldurmayacakmıyız anlamadım şimdi :?: :?:

theghost83' Alıntı:
sınıf gözelm formunu bilgisayarcılar dolduruyo dediler bana okulda rehber öğretmenle müdür yardımıcımız...
dolduracakmıyız doldurmayacakmıyız anlamadım şimdi :?: :?:
Hocam başta dolduracaktık ama meb kaldırmış bizim bölümü sanırım seçmeli olmasından kaynaklanıyor. (Bizim derse meb'de boş gözü ile bakıyor malesef :( )

Evet ben de bu gün gördüm bilişim teknolojileri yok... geçen hafta vardı, iyi ki acele etmemişiz

Geri