Xp Otomatik Kurulum

Kodla Büyü

alper_kizil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkaaşlar hep kafama takılan bir soru olmuştur belki burada bilen bir arkadaşımız vardır. sorum şu, ben bir tane xp dvdsi yapacam bu xp dvdsi bootlu olup, xp'yi makinaya kuracak fakat xp ile birlikte üzerinde mesela ofis, winrar, flash, photoshop vs. gibi programları ben hiç kurmadan kurulu halde gelecek driverleri otomatik tanıyacak böyle bir şeyin olması mümkünkü veya bunu yapmamıza imkan sağlayan bir program var mı teşekür ederim.

Arkadaşım TNCXP ve modife edilenler var onları kullan ben kullandım hiç bişeye karışmıyorsun otomatik kuruyor üstelik orjinal güncelleştirmede yaparbilirisn.. Kolay gelsin

bende istediğin gibi dvd var driverları tanıyo artı istemediğin kadar program kuruyor.xp yi de otomatik kuruyor.güncelleştirmeleride içinde rapide yükliyince linkini atarım :+1: 8)

bende tncxp yi indirdim 2 cd den oluşuyo sonra dvd ye çevirdim .çok hoş bişey sadece bi ara hangi programı kurmak istiyosan tıklıyosun check box lı olay budur.Bende bu aralar katılımsız kurulumlar üzerine kafa yormak istiyorum.

eyyupo' Alıntı:
bende istediğin gibi dvd var driverları tanıyo artı istemediğin kadar program kuruyor.xp yi de otomatik kuruyor.güncelleştirmeleride içinde rapide yükliyince linkini atarım :+1: 8)

Verilen sözler tutulmuyormu yoksa burdanmı öyle görünüyor? :)

alper_kizil' Alıntı:
teşekürler hocam bende buldum bir tane çalışıyor denedim gayet iyi

buldugun şey ne saygıdeğer hocam. Paylaşmak istemiyomusun yoksa...!

arkadaşlar tnc yi indiriyorum cd1 diye bir klasör açtım hepsi içine kaydediliyor. zipli dosyaları tekrar cd1 içindeyken mi açayım yoksa ayrı bir yere mi açayım nasıl olacak.

hocam şu anda elimde olanı paylaşımsizlerle şöyle anlatayım xp nin tüm güncellemeleri dahil içerisinde sadece cdye takıp boot ediyorsun ondan sonra sen hiçbir şey yapmıyorsun windows media player 11 sonra internet explorerr giriyorsun ve en son ocak güncelleştirmeleri dahil bu ayınkiler makina cillop gibi kurulup eline veriliyor bu bunun bir de vistası var isteyenler olursa linkleri vereceğim.

http://www.nliteos.com/ sitesinden nlite programını indirerek katılımsız bir işletim sistemi oluşturabilirsiniz.
İstediğiniz programları ve güncelleştirmeleri de ekleyin. Ben bi ara yapmıştım ama şimdi bulamıyorum.
Alper hocamda varmış galiba eklerse güzel olur. :+1:

ok ekliyoum arkadaşlar
en iyi xp şu ana kadar kolay gele
DOWNLOAD
Uyarı: Yasal Olmayan Linkler Kaldırılmıştır.

Geri