xp açıldığında projeksiyonda görüntü gidiyor

Kodla Büyü
Arkadaşlar XP açılışında windows logosu proj.ekrannına yansıyor ancak masaüstü ekrana yansımadan önce görüntü gidiyor ve mavi ekran kalıyor geriye.Bilgisayara herhengi bişey yüklenmedi ve koblolarda sorun yok çünkü monitor çıkışını direk bağlandığında yada dediğim gibi bil. açılma safhasında çalışıyor Lütfen yardım edin...şimdiden teşekkürler

Ekran kartı ayarlarından klon 2 li ekran yada çift çıkış gibi seçenekler olmalı onları ayarlaman gerekiyor

Hocam durumu bir netliğe kavuşturualım isterseniz. Normal monitör kullandığınızda bilgisayar düzgün bir şekilde açılıyor mu, yoksa mavi ekran mı geliyor ?

Normal monitorde sorun yok hatta proj. monitör yuvasına takınca da sorun yok HHTC sana katılıyorum ama ayarları bilmiyorum

Hocam olmadı hatta mavi ekranda gitti karardı :) dediğim gibi bu ayarlarda bişey var sizlerin özellikler--- ayarlar kısmındaki pencerede 1 ve 2 nolu ekranlarda ne yazıyor bbenim

1-Tak kullan mont.
2-Varsayılan monitör sorun burdamı acaba

sanırım XP de 2 ekrana birden görüntü yollama sıkıntısı var bunun için ilk önce proj. olan görüntü xp açılınca monutore geçip kalıyor

hepinize teşekkürler ekran kartı --gelişmiş ayarlarında birden çok ekranla ilgili ayarlar var ordan düzelttim (işin garibi ayarlar değiştirilmemişti neyse ...)

Masaüstünde sağ tıklayın grafik ayarlarında çıkış seçeneğine bakın burda ikili monitör ayarları olacak.

İyi düzeltmişsin. :)

Geri