www.parklastik.com- Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
ParkLastik.com Lastik, Motor Yağı, Oto Yedek Parça, Jant ve Aksesuarlarda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle siz değerli üyelerimizin ve halkımızın hizmetindeyiz. Tüm ürünlerimizde peşin fiyatına 12 taksit ve erteleme ve daha bir çok ödeme seçeneği ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

http://www.parklastik.com

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Lastikler

Bilgisayarbilişim.Net Ana Sponsoru...

Re: www.parklastik.com

üst menüdeki oto aksesuarları ve yedek parçaları isimli menü elemanları çalışmıyor sanıyorum. Tıkladığımda aynı sayfada kalıyor.

Hocam siteyi daha yeni faaliyete geçirdik o kısımlarda bir kaç güne kadar faaliyete geçecek inşallah..

site güzel fiyatlar fena değil fakat lastiklerin üretim tarihleri önemli onları da vermelisiniz

Lastiklerin üreitm tarihi 2012 ve 2013 hocam eski lastik hiç yok..

fiyatlar ucuz değil aynı markaları taksitle heryerden alabiliriz.Bu arada sitenin reklamını güzel yapıyorsun tebrikler hocam

by_katliam' Alıntı:
fiyatlar ucuz değil aynı markaları taksitle heryerden alabiliriz.Bu arada sitenin reklamını güzel yapıyorsun tebrikler hocam

Aynı fiyatla peşin fiyatına hiçbir siteden alamazsınız hocam. Atıyorum 130 liralık bir lastiği ben 130 peşin fiyatına 12 taksit yaparken diğer sitelerde 130 12 taksit yaptığın zaman 150-160q çıkıyor. deneyip bakabilirsin. :) Fiyat konusunda rakipsizim :)

Metehan' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:

Aynı fiyatla peşin fiyatına hiçbir siteden alamazsınız hocam. Atıyorum 130 liralık bir lastiği ben 130 peşin fiyatına 12 taksit yaparken diğer sitelerde 130 12 taksit yaptığın zaman 150-160q çıkıyor. deneyip bakabilirsin. :) Fiyat konusunda rakipsizim :)
ben sanal ı kastetmedim hocam,bizim burdaki sanayiden ucuza aldığım lastik senin sitende pahalı,hemde peşin fiyatına 10 taksit yaptırmıştım ;) :+1:

by_katliam' Alıntı:
Metehan' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:

ben sanal ı kastetmedim hocam,bizim burdaki sanayiden ucuza aldığım lastik senin sitende pahalı,hemde peşin fiyatına 10 taksit yaptırmıştım

Onlar biraz daha farklı olabilir hocam:)

Fiyatlar uygun hocam. Uzun sure lastik ihtiyacim olmayacak olursa bakacagim yerlerden olacak. Ancak lastik takma ismeni nasil yapiyorsunuz. İnsanlar atiyorum uzak bir yerden aldiginda kargo parasi ve taktima ucreti verirse ucuzlugunuz ortadan kalkiyor. Ondan sordum

Hocam bölge ve il bazlarında servis noktalarımız var sökme takma işlemlerini servis noktalarımızda yaptırabileceksiniz. Şu anda servis noktası anlaşmalarımız yapılmakta ve bir çok ilde anlaşma sağlandı.

üretim tarihlerini bilmiyorum ama yetkili teknik servis şöyle demişti;
bu lastiği al götür odaya sakla 1 yıl sonra gel burdan aynı marka model bi tane daha al diğeriyle karşılaştır.
aynı, kullanılmamış ve sıfır oldugunu dusunuyon ama önceki aldıgının daha yıpranmış oldugunu göreceksin.
onun için lastik en fazla 4 hafta once uretilmiş olmalı...

cyln' Alıntı:
bu lastiği al götür odaya sakla 1 yıl sonra gel burdan aynı marka model bi tane daha al diğeriyle karşılaştır.
aynı, kullanılmamış ve sıfır oldugunu dusunuyon ama önceki aldıgının daha yıpranmış oldugunu göreceksin.

Abartmış hocam biraz. Bir lastiğin 5 sene ömrü var. Hiç kullanmasan dahi 5 sene sonra lastik biter. Bizim lastiklerin hemen hemen hepsi 2013 üretimi eski lastiğimiz hiç yok.

Fiyatlar konusunda daha yeni lastik aldığım için biliyorum petlas ta mesela dikkat ettim hem 14 hemde 15 jant lastıklerde piyasaya göre 25 lira pahalı ben petlas 2013 imperium 185.65.15 i 120 lira dedi firma 110 dan 4 tane aldım yol yardımı hediye takma sökme ve balans ta onlara ait. burda 139- ile 145 arasında

cyln' Alıntı:

hocam adam mübalağa yapmış sanırım. ekmek değilki bu fırından taze çıksın :)
bunların verimli performanslı kullanım ömrü ortalama 5 yıl kadar oluyo.dediğin gibi lastiğin yenisi iyi olur ama 1 yıllık lastikte kötü sayılmaz.

Ben hocamın dediği gibi bir lastik bulamadım daha :) Lastiklerimizin hemen hemen hepsi 2013 üretimi 3-4 aylık lastikler. Bir lastiğin normal ömrü 5 sene kullaılsın veya kullanılmasın. 5 sene derken yılda 12.000 km baz alınarak 60.000 km lastik ömrü 5 sene yanlış anlaşılmasın. Ama lastiği aldın hiç binmedim 5 sene sonra o lastiği at..

Re: Ynt: www.parklastik.com- Uygun Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Lazım olabilir yorum bulunsun

Geri