www.meb.k12.tr adresindeki okul yönetim paneline giremiyorum

Kodla Büyü

trueandfalse

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar www.meb.k12.tr okul web siteleri paneli kısmına ilsis şifresi ve kulanıcı adını yazmama rağmen yanlış kullanıcı adı diyor o kısma ilsis şifresi dışında mı bişe yazılıyor giren varmı.ftp şifresinide yazdım oda olmadı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

VALLA BEN YİNE DENİYORUM YİNE OLMUYOR.YANİ KULLANICI ADI ŞİFRE DOĞRU SORUN YOK NORMAL İLSİSE GİRİŞ YAPIYORUM AMA BURAYA GİREMİYORUM ANLAMDIM.SİZ NASIL GİRDİNİZ Kİ VALLA ANLAMADIM

Ben denedim şimdi, bi sorun yok. Olmazsa bi süre (1-2 gün) bekleyin tekrar deneyin. Bazen sapıtıyor mebin serverleri.

İnternet explorer 6 yüklü ise girebilirsiniz. Eğer 7. sürümü yüklü ise giremezsiniz. girmek istiyorsanız; örneğin belgelerim klasörünü açın aynı adresi (ftp://ftp.meb.k12.tr) yukardaki adres çubuğuna yazın, kullanıcı adı ve şifreyi gir, enter. girmesi lazım. bende böle işliyo.

İnternet explorer 6 yüklü ise girebilirsiniz. Eğer 7. sürümü yüklü ise giremezsiniz. girmek istiyorsanız; örneğin belgelerim klasörünü açın aynı adresi (ftp://ftp.meb.k12.tr) yukardaki adres çubuğuna yazın, kullanıcı adı ve şifreyi gir, enter. girmesi lazım. bende böle işliyo.
ALAKASI YOK BENCE OKUL YÖNETİMİ ŞİFREYİ DEĞİŞTİRMİŞ OLABİLİR. BENDE EXPLORER 7 VAR BEN GİRİYORUM

Ben de neredeyse bir haftadır giremiyorum. İlsis şifresinde de bir hata yok; ilsis'e sorunsuz giriliyor. IE6 ile de denedim... durum aynı...

kullanıcı adı ve şifresi türkçe karekter içermemelidir diye biliyorum, içeriyorsa idare ile beraber konuşup ilsis'den şifre değişikliği yapılması gerekiyor..benim şifrem de küçük ı harfi var ve ben de giremiyorum.. forumda daha önce behsi geçmiş mesajları inceleyin isterseniz...

tE0' Alıntı:
kullanıcı adı ve şifresi türkçe karekter içermemelidir diye biliyorum

tEO hocam,

Sorun buymuş. Bizim okulun İLSİS şifresinde türkçe karakter vardı; düzeltince sorunsuz girdim.

Teşekkür ederim.

Sifreyi değiştirince panele bağlandım. Asp ile hazırlanmış siteye meta tagları ile yönlendirme yaptım ama oradaki listede ve google da okul sitesi hala yayında değil. Bununla ilgili ne yapabilirim?

Geri