www.ingilizcepuzzle.com

Kodla Büyü

Accipiter

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İngilizce öğretimiyle ilgili bulmaca, yapboz v.s gibi yararlı oyunların olacağı bir web sitesi üzerinde çalışıyorum. Henüz çok yeni ama zamanla içeriği geliştirip çok güzel oyunlar sunmayı planlıyoruz. Bir incelerseniz sevinirim.

http://www.ingilizcepuzzle.com

Harflerden kelime türetilen oyunu büyük keyifle oynadım 7 kelime türetebildim:)
Bölgelerimiz ile ilgili yapboz da eğitici nitelikte, güzel bir başlangıç. Ama reklam işine erken girmişsiniz sanki hocam, kocaman reklamlar üstte siteyi mahvediyor.

İçerikten önce kocaman reklamları görmek hoş olmamış hocam. Sitenizi düzmece sitelere benzetmiş. Beni siteden soğuttu hemen.
İçerikten önce sitenizin temasını biraz küçük çocukların ilgisini çekebilecek şekilde cicili yaparsanız iyi olur kanaatindeyim. İlk izlenim önemlidir. Başarılar...

Üstteki yorumlara katılıyorum. Reklam kötü durdu. Görsellik ve içerik zenginleştikçe daha güzel olacak :+1:
Kelime oyununda 22 kelime 98 puan yaptım :++: Tabi msn.com'un laf ebesi oyununda yaptığım gibi anlamlı anlamsız iki üç harfli kelimeler sayesinde :mrgreen:

reklamlar konusunda size hak verdim. şimdilik kaldırdım. ileride rahatsız etmeyecek şekilde eklemeyi düşünüyorum. daha başka oyunlar hazırlamakla meşgulüm. yakın zamanda bitirip siteye ekleyeceğim inşallah. zaman ayırıp yorum yapan herkese teşekkürler.

sitede şu an 4 oyun oldu. elinde flash oyun geliştirmek için malzeme olan varsa paylaşırsa sevinirim arkadaşlar. değişik oyunlar hazırlamak istiyorum da..

hocam reklam olayını görmedim evvela o konuda yorumum yok lakin 2 eşleştirme ve puzzle oyununa göz attım. eğer eşleştirmeler sabit kelimeler varsa yetersiz lakin her oyunda farklı ülkeler geliyorsa iyi (sadece 1 kez baktım yorumum yanlış olabilir) puzzle oyunu gerçekten iyi belki ingilizce için gerekli gibi olmasa da iyi ama oyunun yükseklik ve genişliği çok az. büyük olsa daha iyi olurdu. kısaca iyi olmuş başarılar tekrardan.

ferdison' Alıntı:
hocam reklam olayını görmedim evvela o konuda yorumum yok lakin 2 eşleştirme ve puzzle oyununa göz attım. eğer eşleştirmeler sabit kelimeler varsa yetersiz lakin her oyunda farklı ülkeler geliyorsa iyi (sadece 1 kez baktım yorumum yanlış olabilir) puzzle oyunu gerçekten iyi belki ingilizce için gerekli gibi olmasa da iyi ama oyunun yükseklik ve genişliği çok az. büyük olsa daha iyi olurdu. kısaca iyi olmuş başarılar tekrardan.

yorum için teşekkürler hocam. anasayfadaki verilen harflerden kelime bulmaca oyununu da tavsiye ederim. eğlenceli bir oyun..

bu arada siteye bir online puzzle hazırlayıcı eklendi. isteyen kendi oyununu hazırlayabilir, yazıcıdan çıkarabilir veya online şekilde oynayabilir..

arkadaşlar elinizde değişik oyun hazırlama programları varsa paylaşırsanız sevinirim...

emeğinize sağlık ancak domain tam ingilzice yada tam türkçe olsa daha güzel olurmuş diye düşünüyorum

gececiler' Alıntı:
emeğinize sağlık ancak domain tam ingilzice yada tam türkçe olsa daha güzel olurmuş diye düşünüyorum

teşekkürler. aslında aklımda 3 adet değişik domain vardı ama .com uzantılı olması çok önemliydi. sağolun..

Geri