www.egitim.gov.tr

Kodla Büyü
HOCAM YOZGATTA FORMATÖRLER TOPLANTISINDA SİTENİN HİZMETE GİRDİĞİ SÖYLENDİ BUGUN SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN UĞRAŞTIM AMA NE YAZIKKİ ÜYE LİNKİ YOK :) BURASI MEB ?

zaten iyi bir içeriği olan bir site de değil.. bence şimdi inceledim gereksiz geldi şu haliyle...

Hocam düşünebiliyormusunuz MEB e ait eğitim materyallerini bulabileceğimiz bir site yok.Adamlar bu siteyi yıllardır hazırlıyorlar. Abi bir site Allah askına 4 yıl boyunca nasıl acılamaz. Öğretmenler materyalleri sagdan soldan alıyorlar. Bana versinleri siteyi 1 ayda hazırlayayyım. Ne bu cıa ya falan ait bir sitemi de bu kadar sürdü .neyse ben bu siteden umudumu coktan kesmiştim zaten

problem bendenmi kaynaklanıyo diyodum bende toplantıda üstünde bu kadar durulunca (yozgatta) üye olabilen yazsın arkadaşlar

Yazarlık yazılımı vb projelerle içerik arttıkça site tamamen devreye girecek. Şu an devrede değil. Test aşamasında.

Hocam iç sunucu hatası.oda yetkilerden veya veritabanından kaynaklanan bi problem.Veya açılış sayfası belirlenmemiş.

ya arkadaşlar hata felan yok meb başladı bir işe ve sonra bıraktı gerisini think.com yazarlıkyazılımı , öğretmen eğitim akademisi, school gibi buda gereksiz bir çalışma olacak. Amaç proje üretmiş olmak için birşeyler yapmak. Halbuki o kadar çok ihtiyacımız varki böyle oluşumlara. Hala sağdan soldan birşeyler toplamaya çalışıyoruz. MEB 4 yıldır bir projeyi hayata geçiremedi.

Geri