"www.btariza.meb.gov.tr" sorun ne?

Kodla Büyü

eras63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
okul kullancı adı v parolasıyla giriş yapabiliyorum ama "arıza bildirimi" bölümündeki formu doldurup kaydet dedikten sonra neden hata veriyor arkadaşlar? (2 gündür deniyorum)bilgisi olan varsa sevinirim..

okulumuzun bt labına bağlı olan topraklama hattını kesmişler birileri. 9 bilgisayarımızın power ı yanmış durumda..biz topraklama hattan kaynaklandığını düşünüyoruz. garantimiz var ama arıza bildirimi bi türlü telefonla da görüşmemize rağmen yapamadık..:(

hocam btarıza da ilk önce okula gelen bilgisayarların hangi proje ile alındığının bakanlık sitesinden girilmesi gerekir sonra ordan açacağınız arıza kaydına göre oluyor ama ben en sonunda söküp kendimyaptım bir sürü yere telofon ettim en sonunda vaz geçtim:)

exgol' Alıntı:
btariza hizmeti sone ermiş hocam. haberiniz olsun

yanlışınız var hocam bt arıza hizmeti devam ediyor.daha dün bt sınıfımdaki bir bilgisayarı tamir etmek üzere götürdüler.

Arıza bildirimi hata versede kayıt ediyor.kaydettikten sonra arıza takip listesine baktığınızda kaydettiğiniz arızayı görebilirsiniz.

hocam ben o kadar uğraştım olmadı ama dediğiniz gibi belki de kaydediyordur ama telefon açtım egiteke sitenin çalıştığını söylediler. telefonla durumu bildirdim telefon üzerinden kayıt aldılar size pazartesiye kadar dönülür dediler bakalım nasıl olcak. sonuçta garantili olan bt labındaki pclerin bi şekilde bakımının yapılması zaten zorunluluktur diye düşünüyorum.
ilginize tşkler..

btarıza hata veriyor gibi gösteriyor ama arıza takipte kaydettiğini farkettim: sistem çalışıyor gibi.

Geri