www.atamayap.com

Kodla Büyü
atamayap.com sitesi yöneticilerine teşekkür ediyorum. kendilerini yorduysam kusuruma bakmasınlar lütfen. kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

Daha tercih motorunu kullanmadım ama sistem iyi gibi görünüyor. En azından anasayfada "tüm sınıfçılar eş durumundan nereyi kaç puanla istiyoruz bu sayfaya yazalım" gibisinden ortak başlıkları işi kolaylaştırıyor. Yoğun bi kullanım olursa daha da sağlıklı bir sonuç üretir gibime geliyor...

İl içi Kılavuz taslağı yayınlandı.Hizmet puanlarını 31 aralığa göre yazan arkadaşlar buna göre güncellerse daha doğru bir sıralama elde etmiş oluruz.

2-Zorunlu çalışma yükümlülüğünü tamamlayan, zorunlu çalışma yükümlülüğü olmayan veya bundan muaf tutulan öğretmenler ile sağlık ve eş durumu mazereti sebebiyle zorunlu çalışma yükümlülüğü ertelenmiş olan öğretmenlerden, 31 Aralık 2013 tarihi itibarıyla bulundukları eğitim kurumunda en az 3 (üç) yıllık çalışma süresini tamamlayacaklar, il içinde yer değiştirme isteğinde bulunabilir.

3-İl içi yer değişikliğine başvuracak öğretmenlerin hizmet puanlarının hesabında, yer değiştirme başvurularının son günü esas alınır.

10ur0934' Alıntı:
İl içi Kılavuz taslağı yayınlandı.Hizmet puanlarını 31 aralığa göre yazan arkadaşlar buna göre güncellerse daha doğru bir sıralama elde etmiş oluruz.

2-Zorunlu çalışma yükümlülüğünü tamamlayan, zorunlu çalışma yükümlülüğü olmayan veya bundan muaf tutulan öğretmenler ile sağlık ve eş durumu mazereti sebebiyle zorunlu çalışma yükümlülüğü ertelenmiş olan öğretmenlerden, 31 Aralık 2013 tarihi itibarıyla bulundukları eğitim kurumunda en az 3 (üç) yıllık çalışma süresini tamamlayacaklar, il içinde yer değiştirme isteğinde bulunabilir.

3-İl içi yer değişikliğine başvuracak öğretmenlerin hizmet puanlarının hesabında, yer değiştirme başvurularının son günü esas alınır.
:+1:

bu taslağa göre il dışı atamaları 15 temmuzdan sonramı başlayacak ????????????????**

6fatma8' Alıntı:
bu taslağa göre il dışı atamaları 15 temmuzdan sonramı başlayacak ????????????????**

15 Temmuzdan sonra evet ama tam olarak ne zaman belli değil halen...

ya bu site tamamen kolpa 3senedir takip ediyorum adamın 220 puanı varmış İstanbul istemiş la geçen sene istanbula 70lerle gittiler ozaman senin puanın 190 küsürdü ve bunun gibi bi çok üç kağıtçı var bırakın allah aşkına öğretmen olmuşunuzda .... olamamışınız derler milleti kandırmayı bırakın

nereye elimi atsam kuruyo arkadaş yaaa ne bu böyle. kaçıncı sıralardayımmm bu millet şimdiye kadar nerdeymişşşşşş :verymad:

Geri