Wordpress Tema Önerisi?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar bir arkadaşım bir web sitesi yapmamı istedi kurumsal deden temalardan ücretsiz yada ücretli tema öneriniz var mı? yabancı sitelere baktım 150 tl civarı senelik para istiyorlar bir defa olsa tamam ama hersene 150 tl vermek mantıklı gelmedi açıkçası

Hocam istediğiniz temanın hangi sektöre hizmet edeceğini de belirtin wp temalarının kurdu benim :)) Neredeyse tema satın almadığım alan kalmadı.

tomreader2010' Alıntı:
Arkadaşlar bir arkadaşım bir web sitesi yapmamı istedi kurumsal deden temalardan ücretsiz yada ücretli tema öneriniz var mı? yabancı sitelere baktım 150 tl civarı senelik para istiyorlar bir defa olsa tamam ama hersene 150 tl vermek mantıklı gelmedi açıkçası

Yabancı siteler dediğiniz hangisi en ünlüleri themforest,mojothemes,templatemonster bunlarda bir kereye mahsus regular sınırsız lisans sunar. Yani bir kere alırsınız tek sitede kullanmak üzere sınırsız lisansınız olur. Tabi tek site lafın gelişi kimse o kadar para verip tek sitede kullanmaz.

@lonely2134 Hocam tam aradığım kişisiniz inşaat beton firması site yapacağım kişi, themforest sitesinde gördüm senelik lisans demiş her sene 200 tl çok geldi bana, bir de dediğim gibi alınca lisansı bir kaç sitede kullanabilirmiyim temayı
@tqwert hocam nirvana ücretsiz mi? indiriyorum ücretsiz diyor sonra örneğin menü eklemeye çalışınca pro sürüm alın diyor

ben php de mvc mantığıyla sıfırdan yazmıştım bir site inşaat firması için hatta site ismini logosunu vs veritabanından çekiyordu. wordpress te ücretsiz temalarla da güzel ürünler meydana getirebilirsin

tqwert' Alıntı:
ücretsiz hocam, benim bulduğum en kullanışlı tema..

hocam çok sade duruyor yada ben yanlış temaya bakıyorum, slider felan olsaydı temadı güzel olurdu demo görüntüsünde yeşil bir resim var ama siteyi açınca sadece blog tarzı çıkıyor

@dokmeefrail hocam sürekli bu işi yapmadığım için sıfırdan öğrenmeye uğraşmaya niyetim yok amacım 1-2 arkadaşımın işi görülsün

Bendensiniz sınırsız size satın alacam muffingroup temaları işinizi görecektir. girisimcitayfa@gmail.com bana mail atın. Hem SEO uyumlu hem sınırsız lisans bakacaz birlikte. Bu arada ücretsiz temalar malesef istediğin siteyi yapmana müsaade edecek kadar geliştirilmemiş. Sana çok fonksiyonlu bir inşaat kurumsal teması lazım. Ayrıca içine güzel görseller vs. freepik görsellerini de satın almış bir tema.

lonely2134' Alıntı:
Bendensiniz sınırsız size satın alacam muffingroup temaları işinizi görecektir. girisimcitayfa@gmail.com bana mail atın. Hem SEO uyumlu hem sınırsız lisans bakacaz birlikte. Bu arada ücretsiz temalar malesef istediğin siteyi yapmana müsaade edecek kadar geliştirilmemiş. Sana çok fonksiyonlu bir inşaat kurumsal teması lazım. Ayrıca içine güzel görseller vs. freepik görsellerini de satın almış bir tema.

mail attım hocam

tomreader2010' Alıntı:
tqwert' Alıntı:

hocam çok sade duruyor yada ben yanlış temaya bakıyorum, slider felan olsaydı temadı güzel olurdu demo görüntüsünde yeşil bir resim var ama siteyi açınca sadece blog tarzı çıkıyor

slider var tabii ki de. Ücretsiz olup bu kadar ayar değişikliği yapabildiğin bir tema bulmak zor. Temayı kurup özelliklerini incelediğinde zaten ne demek istediğimi anlayacaksın hocam. Ayrıca, istersen farklı bir slider plugin ekleyip onu da kullanabilirsin. Sonuçta wordpress'te özgürsün..
Kolay gelsin..

tqwert' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
tqwert' Alıntı:

slider var tabii ki de. Ücretsiz olup bu kadar ayar değişikliği yapabildiğin bir tema bulmak zor. Temayı kurup özelliklerini incelediğinde zaten ne demek istediğimi anlayacaksın hocam. Ayrıca, istersen farklı bir slider plugin ekleyip onu da kullanabilirsin. Sonuçta wordpress'te özgürsün..
Kolay gelsin..

tamam hocam teşekkür ederim hemen indirip kuruyorum sadece temanın tanıtım kısmında resim var indirince resim çıkmadı acaba yanlışlık mı yaptım dedim hocam

Geri