wordpress sitesi ile ilgili sorunum

Kodla Büyü

ijklmno

Aktif Üye
iy günler arkadaşlar

wordpress sitesi kurmak içn domain ve host aldım. cpanelden veri tabanını kurdum ve wordpress dosyalarını hosta attım ancak şöyle br sorunla karşılaşıyorum

Yasak

Bu sunucuda / erişim izniniz yok.

Ayrıca, 403 Forbidden hatası isteği işlemek için bir ErrorDocument kullanmaya çalışırken karşılaşıldı.

bu sorunu nasıl çözebilirim.

google da arattım bir kaç sayfada denk geldim denileni yaptım ancak sorun devam ediyor bilen yok mu?

Hocam bu hatayı site adresi yazdığınızda mı yoksa admin panelinin adresini girmeye çalıştığınızda mı alıyorsunuz?

Kurulumunuzda bir sıkıntı var o zaman. Cpanelden wordpress kurulumu yapın bir de öyle deneyin.

Hocam ilk kurduğumda öyle bir hata vermemişti daha sonra hata verdi ben de dosyaları kaldırdım tekrar yükledim ancak sıkıntı devam etti.

compteach06' Alıntı:
Kurulumunuzda bir sıkıntı var o zaman. Cpanelden wordpress kurulumu yapın bir de öyle deneyin.
Bi deneyin hocam bunu.Veritabanı hakkınız umarım sınrsızdır. Değilse diğer veritabanınızı tamamen silin. Cpanelden deneyin.

cpanelden wordpress kurulumu yaptıktan sonra içerik yükleme cpanel üzerinden mi olacak yoksa wp admin üzerinden mi?

Geri