Wordpreess Tema Sorunu?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar bizz adlı temayı yükledim sayfanın en altında sitelerine link vermişler onu footer.php den kaldırayım dedim sildim o bölümü bu sefer kırmızı zeminde sayfanın en altında böyle bir uyarı belirdi bunu nasıl kaldırabilirim acaba
Please return following links to the footer:
Designed by Free WordPress Themes, thanks to: Sponsor WordPress Themes, anunturi imobiliare and Free WordPress themes Up

Hocam temayı ücretli alabilirsiniz bunun dışanda seçenek yok maalesef ben çok denedim başaramadım.

talp' Alıntı:
Hocam temayı ücretli alabilirsiniz bunun dışanda seçenek yok maalesef ben çok denedim başaramadım.

hocam başka bir başlık daha açtım oraya yazmıştım bir arkadaş rica etti bende başında savdı demesin diye kabul ettim ama yıllardır web işi yapmadım hiç wordpress basit dedi arkadaşlar işe giriştim 3-4 gün oldu yaklaşık 40-50 tema denedim ücretisiz ama beceremedim .ücretsiz diyor indiriyorum birşey eklemeye çalışınca demo olduğu çıkıyor karşıma anlamadım gitti. Sizin önerebileceğiniz ozgediyet.com daki gibi basit bir tema varmı ücretsiz yoksa dreamwear da html yapıp vereceğim vallahi sıkıldım

tomreader2010' Alıntı:
talp' Alıntı:

hocam başka bir başlık daha açtım oraya yazmıştım bir arkadaş rica etti bende başında savdı demesin diye kabul ettim ama yıllardır web işi yapmadım hiç wordpress basit dedi arkadaşlar işe giriştim 3-4 gün oldu yaklaşık 40-50 tema denedim ücretisiz ama beceremedim .ücretsiz diyor indiriyorum birşey eklemeye çalışınca demo olduğu çıkıyor karşıma anlamadım gitti. Sizin önerebileceğiniz ozgediyet.com daki gibi basit bir tema varmı ücretsiz yoksa dreamwear da html yapıp vereceğim vallahi sıkıldım
Hocam artister kullanarak istediğiniz bir temayı oluşturabilirsiniz.
Wordpress te ücretsiz temalarda dediğiniz gibi sorunlar yaşanıyor. Ama şu temayı da öneririm.Orion WordPress Theme

Cok tesekkurler dediginiz temaya hemen bakıyorum artister nedir ne teması olusturuyor acaba

tomreader2010' Alıntı:
http://themeforest.net/item/orion-responsive-one-page-wordpress-template/4698844

Linkteki orion teması ise 39$ dolarmis hocam malesef

Hocam (artister) o programla wordpress tema tasarlayabiliyorsunuz forumda paylaşılmıştı. Bir de ona bakın derim.

Ücretli temaların demo versiyonlarında sıkıntı oluyor , genelde copyright ve footer tarzı yerlere müdahaleyi engellemek için kısıtlamlar oluyor

uysal_rockci' Alıntı:
Ücretli temaların demo versiyonlarında sıkıntı oluyor , genelde copyright ve footer tarzı yerlere müdahaleyi engellemek için kısıtlamlar oluyor
ücretsiz tema bulamadım hocam bende html ema bulup html yapacağım

sayın hocam wordpress temaların ücretiz olanları var bende kullanıyorum. Wordpress kendi sitesinden indirin, sorun olmaz. Yada artiteer ile yapabilirsiniz. Artisteer de sıkıntısı mobil görünüm de sorun var.
https://tr.wordpress.org/themes/

utf8' Alıntı:
sayın hocam wordpress temaların ücretiz olanları var bende kullanıyorum. Wordpress kendi sitesinden indirin, sorun olmaz. Yada artiteer ile yapabilirsiniz. Artisteer de sıkıntısı mobil görünüm de sorun var.
https://tr.wordpress.org/themes/
hocam anlamadım ki vallahi üstte bir menü bir de slider lı bir şablon aradım ama bulamadım indiriyorum sonra demo çıkıyor

temayı görmedim ama link yazısının rengini değiştirebiliyor musunuz hocam olmadı beyaz yapın orada link dursun ama görünmesin :?:

commodore' Alıntı:
temayı görmedim ama link yazısının rengini değiştirebiliyor musunuz hocam olmadı beyaz yapın orada link dursun ama görünmesin :?:

Hocam cevabiniz icin tesekkurler oncelikle, wordpresste herseyiyle ücretsiz bir tema bulamadigim icin kaldirdim html yaomaya karar vermistim oda sonradan birsey ekleyeceklerinde bana sorun olacak sanirim :(

bu sorunu yaşayan arkadaşlar tema ayarlarından girip istedikleri değişikliği yapabilirler. (eğer tema ismini panelde bulamıyorsanız temalar sayfasından ilgili temaya gelerek üzerindeki özelleştir butonu ile ayarlara erişim sağlayabilirler)
özelleştir/
tema ayarları (sol menüde en alt kısım)/
logo ve dizayn kodları (açılan menüde en alt kısım) *buradan değişiklik yapabilirsiniz.

Hocm sorun su ki slider olan bir kac menulu basit bir site icin ucretsiz tema bulamadim

wamp server kurup virtue diye bir tema denedim gayet iyi iken siteye yükleyince bazı ozellikleri çıkmıyor arkadaşlar sorun nedir acaba

BaRBaRYaN ve edirne_lee hocam Virtue diye bir tema buldum "tum ozellikler icin satin alin" uyarisi veriyor ancak suan ki ozellikler isimi goruyor ancak tavsiyelerinize acigim yinede

Geri