Word belgesi içinde sayfaları hem yatay hem dikey yapma

Kodla Büyü

yağmurtan

Aktif Üye
Arkadaşlar word 2010 belgesi içerisinde sayfalardan bazılarını yatay bazılarını dikey yapmak istiyorum. "Sayfa düzeni-Yönlendirme" yapınca bütün sayfalar ya yatay oluyor ya da dikey oluyor. Yardımcı olabilir misiniz?

sayfa düzeni - sayfa kenar boşlukları - özel kenar boşlukları na tıklayınca yönlendirmeyi yapacağın alan mevcut, aynı pencerenin en altında uygulama yeri yazmakta, uygulama yerini bu noktadan ileriye olarak seçersen belge içindeki bazı sayfaları yatay, bazılarını dikey yapabilirsin

hocam sayfa düzeni sekmesi--> kesmeler--> sonraki sayfa dersen bu işlemi yaptığın sayfadan sonraki sayfanın yatay dikey oluşu öncekilerden bağımsız olur. hatta sayfa numarasını filan da farklı verebilirsin bu şekilde

çok teşekkür ederim hocam oldu:) Kesmelerden sayfa kesiminden sonra da sayfalar bağımsız olarak yatay ve dikey yapılabiliyor.

roksalan' Alıntı:
hocam sayfa düzeni sekmesi--> kesmeler--> sonraki sayfa dersen bu işlemi yaptığın sayfadan sonraki sayfanın yatay dikey oluşu öncekilerden bağımsız olur. hatta sayfa numarasını filan da farklı verebilirsin bu şekilde

Şu kesmelerde çok iş var:) Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Paint ile ilgili bir sorunum da var.

Painte metin yazıp onayladıktan sonra tekrar o metni düzenleyemiyorum. Böyle bir durum başınıza geldi mi?

Bunun bir yolu paint programında yok hocam , daha gelişmiş grafik programlarıyla istediğinizi yapabilirsiniz.

roksalan' Alıntı:

teşekkürler, bende arayıp duruyordum :)

Geri