Word 2010 Uygulamaları (Bitti...)

Kodla Büyü
güzel paylaşım...teşekkürler..ellerine sağlık arkadaşım.
Ayrıca biz bilişim öğretmenleri malesef önceden takip etmek zorundayız yoksa geri kalırız. Bakanlığın modül basmasını beklersek veya
çalışma yapmasını beklersek.... şuanda çoğu dersi anlatamazdık....
zaten olan modüller ya çok eski yada yetersiz ve özensiz hazırlanmış modüller....

Arkadaşlar HALK EĞİTİMİ FAALİYETLERİNİN UYGULANMASINA DAİR YÖNERGE der ki:
Başarının değerlendirilmesi ve belgelendirme
MADDE 16- (1) Merkezde ve merkezin iş birliği ve gözetiminde düzenlenen bütün kurslarda başarının değerlendirilmesi ders öğretmeni tarafından yapılır.
(2) Modüler öğretim programı uygulanan kurslarda her modülün sonunda değerlendirme yapılır. Modüller, öğrenme faaliyetlerindeki teorik ve uygulamalı tüm içeriği kapsadığından teorik/pratik ayrımı gözetilmeksizin tek değerlendirme yapılır. Değerlendirme yapılırken ürün veya süreç de dikkate alınır. Değerlendirmeler ders öğretmeni tarafından Ek-10’daki forma işlenip imzalandıktan sonra merkez yönetimine teslim edilir.

pasha34' Alıntı:
güzel paylaşım...teşekkürler..ellerine sağlık arkadaşım.
Ayrıca biz bilişim öğretmenleri malesef önceden takip etmek zorundayız yoksa geri kalırız. Bakanlığın modül basmasını beklersek veya
çalışma yapmasını beklersek.... şuanda çoğu dersi anlatamazdık....
zaten olan modüller ya çok eski yada yetersiz ve özensiz hazırlanmış modüller....
Değerli Hocam;

son güncelleme ne zaman yapıldı ya da güncelleme toplantıları ne zaman yapıldı bilginiz var mı gibi sorularla bilgi seviyesinde destek olmak isterdim de neyse.
Bende müdürlere yazı ya da emir gönderiyoruz neden dinlemeyip kafalarına göre uygulamalarla öğretmenleri mağdur ediyorlar diyordum, demek öğretmenken aman bakanlığı dinleyip napıcam onlar ne bilir deyip kendi kafasında ki müfredatı okutan meslektaşımız idareci olduğu zaman da il milli eğitim ne bilir ben kafamda ki uygulamayı yaparım diyor. İlginçmiş.

Geri