Windows7+office2007 tek Dvd

Kodla Büyü

eridim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
verebileceğiniz bir link var mi? office sonradan kurmak uzun sürüyor.

başlığı değiştirsen cevabı daha kolay bulursun yoksa millet okur geçer hocam

All in One türü olmayan sadece tek bir sürümün bulunduğu (AIO olanlar yaklaşık 4 GB yer kaplıyor, tek sürüm olanlar 2,5-3 GB yer kaplarlar) bir Windows 7 iso dosyası bulun, poweriso gibi bir iso düzenleyici programla açıp, iso içerisine istediğiniz programları ekleyin ve kaydedin. Iso'yu DVD'ye yazıp, kullanın.
Bahsettiğiniz şekilde hazır bir kalıbın olma ihtimali düşük.

Windows7+office2007 tek DVDde var mı?
şeklinde değiştirseniz iyi olur demiş arkadaş. Bu haliyle sanki böyle bir DVD var da paylaşmışsınız gibi olmuş.
Önceki mesajımdaki cevabı beğenmediniz mi?

yakuphan' Alıntı:
Windows7+office2007 tek DVDde var mı?
şeklinde değiştirseniz iyi olur demiş arkadaş. Bu haliyle sanki böyle bir DVD var da paylaşmışsınız gibi olmuş.
Önceki mesajımdaki cevabı beğenmediniz mi?
nlite diye bir program ile office vb. programlar eklenebiliyor du bir zamanlar Tabi o zaman xp kullanıyorduk

yakuphan' Alıntı:
All in One türü olmayan sadece tek bir sürümün bulunduğu (AIO olanlar yaklaşık 4 GB yer kaplıyor, tek sürüm olanlar 2,5-3 GB yer kaplarlar) bir Windows 7 iso dosyası bulun, poweriso gibi bir iso düzenleyici programla açıp, iso içerisine istediğiniz programları ekleyin ve kaydedin. Iso'yu DVD'ye yazıp, kullanın.
Aynısını ben yaptım, ama XP'de
XP pro sp2, driverlar, ofis 2003, nss 10.6, onparmak, redhouse sözlük, drive vaccine v.s. programları ultraiso ile kurulum cd'si içine attım, ana dizine de kurulum için setup kısayolları attım. Tek cd ile hem format, hem driver hem de program kurulumu yapıyorum.

sert_hard' Alıntı:
yakuphan' Alıntı:
Aynısını ben yaptım, ama XP'de
XP pro sp2, driverlar, ofis 2003, nss 10.6, onparmak, redhouse sözlük, drive vaccine v.s. programları ultraiso ile kurulum cd'si içine attım, ana dizine de kurulum için setup kısayolları attım. Tek cd ile hem format, hem driver hem de program kurulumu yapıyorum.
Bahsettiğinizi Windows 7 için yapmak için RT 7 Lite isimli program ya da WinToolkit isimli program kullanılıyor. Bunlarla güncellemeleri, servis paketlerini, sürücüleri kurulumlara ekleyebilir, katılımsız kurulum gerçekleştirilmesini sağlayabilir, katılımsız kuruluma sahip programların otomatik olarak kurulmasını sağlayabiliyorsunuz.
Ancak arkadaş sadece win 7 ve Office istediği için en kısa yolu yazmıştım.

mystreous' Alıntı:
eridim' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
başlığı değiştirsen cevabı daha kolay bulursun yoksa millet okur geçer hocam
Nasıl bir başlık yardımcı olsanız
"Windows7+office2007 tek Dvd arıyorum" diyebilirdiniz. Sanki paylaşımda bulunmuşsunuz gibi başlık açmışsınız.
paylaşılan bir link bulabilirsek başlığı degistirmeme gerek kalmayacak

Dün yaptığım bir sürüm var windows 7 ultimate (ie10 eklenmiş), microsoft office 2010, winrar , klcodec, silveright , adoba flash player vs ilk kurulumda hepsi hazır halde geliyor. güncellemelerin tamamı yapılmış bir şekilde. fakat aldığımız bir karar gereği malesef artık bbnette paylaşım yapmıyorum.

serdengecti' Alıntı:
Dün yaptığım bir sürüm var windows 7 ultimate (ie10 eklenmiş), microsoft office 2010, winrar , klcodec, silveright , adoba flash player vs ilk kurulumda hepsi hazır halde geliyor. güncellemelerin tamamı yapılmış bir şekilde. fakat aldığımız bir karar gereği malesef artık bbnette paylaşım yapmıyorum.
..
hocam sen nete yükle linkleri senin adına ben paylaşırım :)

serdengecti' Alıntı:
"Gösteririm ama vermem" olmuş bu :D

artık paylaşım yok. Kendime müslümanım :)

paylaşımlarda bulunarak bbnete zarar vermiyorum :++:

windows 7 ultimate

15 nisan 2013 tarihine kadar güncellenmiştir. içerisine
adobe flash player
java
microsoft silverlight
programları aktarılmıştır.
ayrıca office 2010 Profesyonel sürümü kurulmuştur.
sistemi yükleyince kurulu olacaktır.

3 arkadaşa pm attım. güle güle kullanın

serdengecti' Alıntı:
windows 7 ultimate

15 nisan 2013 tarihine kadar güncellenmiştir. içerisine
adobe flash player
java
microsoft silverlight
programları aktarılmıştır.
ayrıca office 2010 Profesyonel sürümü kurulmuştur.
sistemi yükleyince kurulu olacaktır.

3 arkadaşa pm attım. güle güle kullanın
hocam bende alabilir miyim

yakuphan' Alıntı:
hocam istediğimiz programları doğrudan root a mı yoksa belli bir klasöre mi atmalıyız?

hocam benim hazırladığım sistem o şekilde çalışmıyor. o farklı bir yöntem.

Bu arada link isteği yapmayalım. Forumda paylaşmıyorum. çok önceden söz verdiğim bir arkadaş için paylaşımda bulunmuştum. Burdan da bi iki arkadaşa gönderdim. Saygılar sevgiler.

serdengecti' Alıntı:
Hocam bizi böyle güzel çalışmalardan mahrum bırakmayın Lütfen.

Geri