Windows10 1909 ve 2004 sürümlerinde uyku sorunu

Kodla Büyü

darkle3

Aktif Üye
Hocalarım okulumda windows8.1 yüklü bulunan faz2 tahtalarına windows10 1909 kurdum. Uyku moduna geçmesini bir türlü ayarlayamadım. Gerekli ayarları yaptım fakat olmadı. Bende 2004 sürümünü kurayım dedim. 2004 sürümünde de aynı sıkıntı devam etti. Bunun bir programı falan varsa çok iyi olur. Mesela Bir saat boşta kalırsa kapansın şeklinde bir program elinde olan varsa paylaşabilir mi? Teşekkürler

Tahta açık unutulduğunda kendi kendine hazırda beklete geçecek mi peki hocam. Unutulunca kapanmasi uyumasi yada haZirda beklemesini istiyorum. Ne yapabilirim

Hem tahtalarda hem BT sınıfında kullanıyorum. Tavsiye ederim. Türkçe eklenti de var ama bence gerekmiyor. Ücretsiz. Adı Airytech Switch off.
Ben "no user activity" seçeneğini kullanıyorum. 1 saat ya da 40 dk sonra pc ya da tahta kapanır. Siz istediğiniz süreyi ayarlarsınız.

Ekli dosyalar

• swoff351.rar
    208.4 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Hem tahtalarda hem BT sınıfında kullanıyorum. Tavsiye ederim. Türkçe eklenti de var ama bence gerekmiyor. Ücretsiz. Adı Airytech Switch off.
Ben "no user activity" seçeneğini kullanıyorum. 1 saat ya da 40 dk sonra pc ya da tahta kapanır. Siz istediğiniz süreyi ayarlarsınız.
Teşekkür ederim hocam denerim bugün.

chrome ve edge virüs dedi, indirmedi hocam

Geri