Windows 11 Home Single Language Booster Edition Opti̇mi̇zed

Kodla Büyü

gglemas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Windows 11 Home Single Language Booster Edition Opti̇mi̇zed

IMG_5116.png
IMG_5118.png
IMG_5117.png
IMG_5119.png

1- oem kurtarma fonksiyonuda eklendi. Sıfırlama yaptıımızda ofiice ve diğer yüklü programlar kurulu gelecektir.
2- Perfonmans için bazı gizlilik ayarları yapıldı.Bloadware uygulamalar silindi.

3- Office 2021 LTSC Professional Plus Eklendi

4- Power Toys ve StartAllback Eklentisi Eklendi..

5- Windows Defender Devre Dışı Bırakıldı.

6- OEM Kurtarma Fonksiyonu eklendi. Bu Bilgisayarı Sıfırla Menüsünden sistemi sıfırladığınızda Programlar otomatik yüklenmiş halde gelecektir.

-7 boyutunu küçültmeyle pek uğraşamadım, link tekrar güncellenecektir. Ama kesinlikle sistemi tavsiye ederim. Hızlı ve seri bir sistemdir.
Kurulum sonrası deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

indirme linki

Son düzenleme:
StartAllBack yerine ExplorerPatcher tercih edebilirsiniz. Bu sayede Windows 10 görev çubuğu, Windows 10 başlat menüsü kullanabiliyorsunuz. Ayrıca daha birçok şey değiştirilebiliyor.

Ayrıca hangi servisleri devre dışı bıraktığınızı rica etsem yazabilir misiniz?

StartAllBack yerine ExplorerPatcher tercih edebilirsiniz. Bu sayede Windows 10 görev çubuğu, Windows 10 başlat menüsü kullanabiliyorsunuz. Ayrıca daha birçok şey değiştirilebiliyor.

Ayrıca hangi servisleri devre dışı bıraktığınızı rica etsem yazabilir misiniz?
Telemetri servislerini kapattım sadece. Ve edge tarayıcısı arka planda çalışmasını engelledim. Uac kapattım

Anladım. Kaynak kullanımı epey düşmüş ondan sormak istedim.

Ben Edge'i kökünden kaldırıyorum direkt :)
Kaynak kullanımını düşürmek bizim işimiz. Herşeyi silerek güncelleme alamayan sistemi sevmiyorum. Bu yüzden en stabil olacak şekilde modifiye ediyorum her zaman. Kendim kullanmadığım imajı asla tavsiye etmem ve paylaşmam.

Hocam çok teşekkür ederim paylaşım için. Okulda ihtiyacım oldu bu sisteme fakat site engelli durumda. Drive linki mevcutsa paylaşabilir misiniz?

Geri