Windows 11 Defender Silme_ Hizmetlerle birlikte

Kodla Büyü

gglemas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Windows 11 Defender Silme_ Hizmetlerle birlikte

Gerekli dosyayı masa üstüne çıkarın, NSudoLC.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın.

enable all priveleges işaretleyip browse kısmından Disable_defender.bat dosyasını seçin. ardından run butonuna basın. işlemin bitmesini bekleyin ve yeniden başlatın.
güvenlik duvarını ve securty healt silmedim. Gerekli kodu isteyen olursa yazarım.

Windows 10 da denemedim ama muhtemelen %100 çalışacaktır

indir: https://pixeldrain.com/u/qSM3nfL5

IMG_3525.png

Hocam sordum.org sitesinin Defender Control uygulması var. Sizin uygulama ile onun arasındaki fark nedir?

Hocam sordum.org sitesinin Defender Control uygulması var. Sizin uygulama ile onun arasındaki fark nedir?
Sordum.org sistem virüs olarak algılıyor. Zararlı kod eklemediğini bilemeyiz. Benim yaptığım tamamen kisisel kodlamam. Registry ayarları ile işlem yapıyorum ve hizmetlerden cmd komutlarıyla siliyorum. Bilmediğim bir uygulamaya ne kadar güvenebilirsin.? Ama mantık hemen hemen aynı.sadece bir fark var hizmetlerden sildiğim için tekrar aktif etmen biraz zor görünüyor

Sordum.org sistem virüs olarak algılıyor. Zararlı kod eklemediğini bilemeyiz. Benim yaptığım tamamen kisisel kodlamam. Registry ayarları ile işlem yapıyorum ve hizmetlerden cmd komutlarıyla siliyorum. Bilmediğim bir uygulamaya ne kadar güvenebilirsin.? Ama mantık hemen hemen aynı.sadece bir fark var hizmetlerden sildiğim için tekrar aktif etmen biraz zor görünüyor
Hocam defender exe dosyalarının çoğunu virüs olarak algılıyor zaten. Yıllardır ne okulda ne şahsi bilgisayarımda defender kullanmadım. Zaten kısayol virüslerine veya musallat.exe virüsüne karşı bir şey yapamıyor. Okullarda da en çok bu virüsler bilgisayara bulaşıyor. Ben şahsen meb internetinden normal kullanımda bu iki virüs dışında (Ki bunlarda usb belleklerden bulaşıyor zaten) Hiçbir virüs bulaşacağına inanmıyorum. Çünkü her yer engelli. VPN kullanımında tabi bulaşır. Ama Mebde kim VPN kullanır ki?

Geri