Windows 11 22h2 Pro-Home 22621.2213 x64 GamerOS- Defender_Silindi- tpm fixed

Kodla Büyü

gglemas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Windows 11 22h2 Pro-Home 22621.2213 x64 GamerOS

- Defender_Silindi

Sistemde gereksiz uygulamalar silindi

Windows Defender ve diğer bağımlı Eklentileri tamamen pasif bırakıldı.

Sadece Windows Güvenlik duvarı Aktiftir.

Ram Kullanan gereksiz hizmetler kapatıldı

Çeşitli perfonmans Ayarları yapıldı.

Kurulum sırasında TPM, Ram ve CPu gibi uyarılar vermez

Online hesap , klavye , bölge, gibi kısımları otomatik geçer, Sadece Kullanıcı adı soracaktır.

Rufus ile usb yazdıracaklar Lütfen tpm , kullanıcı gibi ayarlar seçmesin. aksi halde hata verebilir. ( ISO içerisinde unattend.xml olduğu için) ( rufus ile usb hazırlamakta ısrarcıysanız rufus kurulum için kopyalama bittikten sonra unattent.xml iso içerisinden kopyalayıp usb ana dizinine atın)

Ben ventoy ile sorunsuz kuruyorum (TAVSİYE EDİLEN YÖNTEM )

Beğeneceğinizi düşünüyorum, Kendi Bilgisayarım için hazırladım.

İndirme Linki https://pixeldrain.com/u/oVyCrdZF

Aynı imajın 7 versiyonlu sürümünüde hazırladım. Birebir aynı işlemler yapılmıştır. ekstra olarak otomtik digital lisans aktivasyon yöntemi eklenmiştir.

indirme linki: https://pixeldrain.com/u/XuqnkuWG

::: ÖNEMLİ :::

Aşağıda verdiğim regedit dosyalarını çalıştırmadan önce; reg dosyasına sağ tık yapıp düzenle diyerek içeriğini kontrol edin, her bir reg komutunun ne işe yaradığı ile ilgili açıklamalar mevcuttur, sizin için uygun olmayan reg kaydı bölümünü sildikten sonra kaydedip o şekilde uygulayın. Ben uyguladıktan sonra sistemin kullandığı ram miktarı 400 mb azaldı.

W_11_10_SERVIS_AYAR_REG.zip

drive.google.com
drive.google.com

IMG_2578.png
IMG_2579.png
IMG_2580.png

IMG_2581.png
IMG_2582.png

Son düzenleme:
Bu sistemin admin parolası var mı @gglemas hocam varsa buradan paylaşabilir misiniz veya özelden gönderebilir misiniz?

::: ÖNEMLİ :::

Aşağıda verdiğim regedit dosyalarını çalıştırmadan önce; reg dosyasına sağ tık yapıp düzenle diyerek içeriğini kontrol edin, her bir reg komutunun ne işe yaradığı ile ilgili açıklamalar mevcuttur, sizin için uygun olmayan reg kaydı bölümünü sildikten sonra kaydedip o şekilde uygulayın. Ben uyguladıktan sonra sistemin kullandığı ram miktarı 400 mb azaldı.

W_11_10_SERVIS_AYAR_REG.zip

drive.google.com
drive.google.com

Geri