windows 10 pro

Kodla Büyü

nurhans

Aktif Üye
...etkinleştiremiyorum, okulun interneti ile olmuyor, buna bir çözüm ömerebilecek olan var mı?

Telefonu kablo ile bağlayıp USB modunda modem olarak kullanabilirsiniz. Android ise tabiki. Mevcut kablolu bağlantıyı geçici olarak devre dışı bırakmayı unutmayın.

• İlk Önce CMD ‘yi yönetici olarak çalıştırın,
  • cscript slmgr.vbs /ipk “Bilgisayarınıza yüklü olan Windows 10 Sürümünün anahtar kodu” ‘nu yazın
  • Sonra, cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc yazın,
  • Son olarak, cscript slmgr.vbs /ato yazıp, Windows etkinleştirme işlemini bitirmiş olacaksınız.
Bu yontem ile meb internde de aktiflestirebildim

• İlk Önce CMD ‘yi yönetici olarak çalıştırın,
  • cscript slmgr.vbs /ipk “Bilgisayarınıza yüklü olan Windows 10 Sürümünün anahtar kodu” ‘nu yazın
  • Sonra, cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc yazın,
  • Son olarak, cscript slmgr.vbs /ato yazıp, Windows etkinleştirme işlemini bitirmiş olacaksınız.
Bu yontem ile meb internde de aktiflestirebildim
Aynı yöntem bende başarılı olmadı ama neden ki, KMS server a bağlanamadı diyor, güvenlik duvarını filan da kapatmıştım öncesinde

Son düzenleme:
Telefonu kablo ile bağlayıp USB modunda modem olarak kullanabilirsiniz. Android ise tabiki. Mevcut kablolu bağlantıyı geçici olarak devre dışı bırakmayı unutmayın.
Böyle bir seçeneğim olmasına sevindim, yoksa online alışveriş sitelerinden birine gidip kablosuz ağ adaptörü satın alıp bir de onu kurmakla uğraşacaktım USB girişli ethernet kablosu, USB den dahili harddisk bağlantı kablosu gibi donanımlara para verip hayır görememekten bıkmıştım.

Google >kmspico yazın rar dosyasını indirip güvenlik duvarını kaldırıp kurun. Ben bir çok kez bu yolla yaptım.

Güvenlik duvarını kaldırdığım halde bende de aynı problem oldu.
KMS bazen işe yaramaya biliyor.

Yani hayır ben şunu anlamıyorum hem okullara herhangi bir yazılıma harcayacak ödenek verilmiyor hem bize ücretsiz yazılım lar kullanın deniliyor hem de neden güvenlik açığı olan windows tan başka işletim sistemini bilen yok, işletim sistemine ayrı para ver antivirüs programına ayrı buna rağmen dosyalarımız zarar görmekten kurtulmuyor, tüm kamu kurumlarında linux kullanılsa daha az sorun yaşanmaz mı

Son düzenleme:
Geri