Kodla Büyü

ozkanAGA

Üye
1-Windows 10 1703 PRO kurun.

2-MEB Sertifikayı ekleyin.

3-İnternet varsa otomatik etkinleşecek. Windows 10 Pro Education yazacak. Etkinleşmezse eğer, etkinlestirme sayfasındaki sorun gidere tıklayarak kolayca etkinleştirebilirsiniz.

4-Tüm güncelleştirmeleri ve programlarınızı kurun, ince ayarlarınızı yapın.

5-Şimdi lisansı sileceğiz. İNTERNETİ KESİN

6-Komut istemini yönetici olarak açın ve şunları yazın.

slmgr-upk

slmgr-cpky

(Lisanslar komple silindi)

7-Etkinleştirme sayfasına gidip, aşağıdaki ürün anahtarı gireceğiz ve sistem Win 10 Proya dönecek.
VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T

8-Tekrar komut istemini yönetici olarak açın ve lisansları silin.

slmgr-upk

slmgr-cpky

(Lisanslar tekrar komple silindi)

9-Herşey bittiyse, imaj almaya başlayabiliriz.

10-Acronis 2018 ile usb ye imajınızı alın.

11-Aldığınız imajı başka bir tahtaya kurun. İnternetiniz takılı olsun.

12-Etkinleştir sayfasına gidin ve aşağıdaki keyi girin.

W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

13-WINDOWS 10 PRO ETKİNLEŞMİŞ OLARAK HİZMETE HAZIRDIR.

BU İŞLEM YASALDIR.

OKUL TAHTALARINI İLLEGAL PROGRAMLARLA AKTİFLEŞTİRMEK SUÇTUR.

O YÜZDEN KURUMUN ETKİNLEŞTİRME SİSTEMİ KULLANILARAK WİNDOWS 10 AKTİVASYON YAPILMASI TAVSİYE OLUNUR.

YUKARIDAKİ BİLGİLER BUNUN İÇİN YAZILMIŞTIR.

BİLGİLERİNİZE..........

arkadaşlar acronis 2018 lisans veya lisanslama yazılımı elinde olan var mı ? özelden yardımcı olan olursa şimdiden teşekkürler.

Bu işlemin tahtanın BIOS undan alınan ürün anahtarı ile yapılanından ne farkı var? Her tahtaya aynı ürün anahtarı girince sorun çıkmıyor mu?

Sırf merak ettiğimden denedim. (Etkinleştirme sorununu farklı bir yolla aştım. )
slmgr-upk
slmgr-cpky
tirelerden önce birer boşluk olacak yoksa kod çalışmıyor.
işlemleri sırasıyla yaptım, en sonda verilen lisans anahtarını denedim, uyarıyı tam hatırlamıyorum ama kurumunuzun etkinleştirme sunucucuna ulaşılamadı gibi bir uyarı verdi.

Hocam etkinleştirmeyi meb interneti değil kendi internetinizi paylaşıp deneyin

şuan test aşamasında olan bir imajım var, 4 tahtada denedim sorunsuz etkinleşti. biraz daha test edeceğim sorun görmezsem paylaşacağım.

MEB in hattı ile de çok rahat etkinleşiyor. Yeter ki daha önce win 10 yüklü ve etkinleşmiş olsun. Hiç bir tahtada etkinleştirme sorunu yaşamadım henüz.

Geri