Windows 10 etkinleştirme

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar win 10 için lisanslama yöntemi önerir misiniz güncel. Pttavm den falwn alıyorum ama almakla hak edemiyorum artık

Kms elinizde varsa atabilir misiniz hocalarım? İndirdiklerimi avast hüppp diye siliyor istisna tanı diyorum o diyorum bu diyorum yok

Hocam 70tl olmuş 4 kere aldım zaten 3-5 giden benden gitsin bir de öbür dünyada Billin hakkıyla uğraşmayayım diye ama daha sırada lisanslanacak birsürü var Allah affetsin artık böyle lisanslayacağım ne yapalım
Güvenlik önemliyse yapmam hocam pek. Ciddi güvenlik açığı bence. Ama okuldaki bilgisayarlar falan içinse mecbur yapılır.

Ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda
3. aşamaya kadar tamam ama 3de bu hatayı veriyor

Ekli dosyalar

• aaaa.png
    aaaa.png
    211.9 KB · Görüntüleme: 70
Microsoft windows ve office etkinleştirme;
masaüstüne gelin ,mouse shift+sağ click yapın,
powershell penceresini buradan açın seçeneğini seçin,
daha sonra powershell penceresine;aşağıdaki metini seç,kopyala,yapıştır.

irm https://massgrave.dev/get | iex Sonra ekrandaki yönergeleri takip edin.Bir forum sitesinde görmüştüm,işe yarıyor,6 ayda bir tekrar istiyor.

Microsoft windows 7 ile herkesin Windows’u bedava kullanmasını sağladı.
Herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor.
İnternette windows digital activator diye arattırın bir bat dosyası.(içine bakabilirsiniz internet olmadan çalışır. 7deki lisansı ekleyip o an genuineticket almış gösteriyor) 10 11 hepsi dijital lisanslı olsun makineyi formatlasanız bile lisans kalıcıdır.

eski laptopumun win 7 keyini yeni aldığım monster laptopta kullanmak istiyorum fakat kaç tane win7 isosu denediysem monstera yükleyemedim. Bu şekilde işlem yapabilen oldu mu?

eski laptopumun win 7 keyini yeni aldığım monster laptopta kullanmak istiyorum fakat kaç tane win7 isosu denediysem monstera yükleyemedim. Bu şekilde işlem yapabilen oldu mu?
Zaten yeni makineler windows 7 uyumlu üretilmiyor ki? Kursanız bile sürücü sorunu yaşarsınız. Windows 10, zaten 7 kadar güzel çalışıyor.

amacım 7 yi kullanmak değil zaten. Elimdeki orjinal win 7 keyiyle 11 e kadar yükseltebilmek
O keyler cihaza ve sürüme özel oluyor genelde yani OEM. Hatta o cihaza kendi kurtarma diski ile değil normal kurulum yapsanız bile key çalışmayabiliyor. Bendeki bilgisayar o şekilde idi. Hazır gelen windows içinde bir sürü uygulama, araç kurulu olduğu için çok yavaş çalışıyordu. Sıfırdan kurulum yapayım dedim keyi kabul etmedi. Şükür kendi yedeklere aracıyla cd'ye yedeklemiştim. Geri oradan kurduğumda orijinal olarak kullanıyordum. Windows 10'a yükseltti o şekilde de yedek almıştım.

Hatta yükseltince verdiği windows 10 keyini sıfır kurulum yaptığım sisteme girmeyi denedim yine olmamıştı. Başka cihaza kabul edeceğini hiç sanmıyorum o sebeple.

Geri