Windows 10 dvdsi ile windows xp yuklenir mi?

Kodla Büyü

haticeBöte

Aktif Üye
Elimde yeni aldığım orjinal windows 10 dvdsi var, ben bu dvdyi okuldaki bilgisayara takıp ürün kodu bolumune bilgisayarin üzerindeki etikette bulunan xp icin olan seri numaralarını girsem bilgisayara xp yuklenir mi? Bu sekilde format atabilir miyim?☺

Olmaz diye biliyorum. 10'u ücretsiz kullanabilmek için 7 veya 8'in seri numarası gerekli. İkincisi merak ettim 10 ile nasıl xp yüklemeyi planlıyorsunuz.

windows 10 dvd sinin içinde windows 10 dosyaları var. ürün kodu bölümüne xp için olan seri numarasını girerseniz tanımaz. xp yükleyemezsiniz.

haticeBöte' Alıntı:
Elimde yeni aldığım orjinal windows 10 dvdsi var, ben bu dvdyi okuldaki bilgisayara takıp ürün kodu bolumune bilgisayarin üzerindeki etikette bulunan xp icin olan seri numaralarını girsem bilgisayara xp yuklenir mi? Bu sekilde format atabilir miyim?☺
..
siz Bilgisayarlı Öğretim Teknolojileri Eğitimi okuduğunuza eminmisiniz ?

en-komik-karne-karikaturleri_75c4.jpg

valla henüz hiç kimse yorum yazmadan önce okudum aklıma bişey gelmişti hocamı rencide etmemek için söylemedim ama artık millet yeteri kadar etmiş bende söyleyim soruyu okur okumaz Güldür Güldür'deki eşofmanlı Şevket Hoca'ya sorulan sorular aklıma gelmişti:)

Geri